Фундація АнтиСНІД-США (AHF) закликає учасників Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я опікуватися життями людей, а не політикою

Фундація АнтиСНІД-США (AIDS Healthcare Foundation) розпочинає глобальну кампанію #LivesBeforePolitics (#ЖиттяПонадПолітикою). Ця кампанія закликає учасників Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я бути ...

Додано:
akrasnoplakhtych

Кампанія Фундації АнтиСНІД-США #LivesBeforePolitics
Фундація АнтиСНІД-США (AHF) закликає учасників Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я опікуватися життями людей, а не політикою

Кампанія Фундації АнтиСНІД-США #LivesBeforePoliticsФундація АнтиСНІД-США (AIDS Healthcare Foundation) розпочинає глобальну кампанію #LivesBeforePolitics (#ЖиттяПонадПолітикою). Ця кампанія закликає учасників Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я бути більш відповідальними за результат та прозорість дій інституцій, що опікуються громадським здоров’ям по всьому світу.

73-я Всесвітня асамблея охорони здоров’я проходить в онлайн форматі  18, 19 та 22 травня 2020 року. Це вищий керівний орган Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), який складається з міністрів охорони здоров’я та представників 194 країн-членів ВООЗ, включно з Україною. Головна мета Асамблеї  ― визначити, які пріоритети будуть у ВООЗ на наступний рік. Цього року основними питанням, які обговорюються, є пандемія та вакцина від коронавірусу.

Фундація АнтиСНІД-США закликає Асамблею посприяти посиленню відповідальності організацій, які займаються громадським здоров’ям, а також підвищити прозорість механізмів регулювання громадського здоров’я.

Проте, окрім COVID-19, спалахи SARS, MERS, H1N1 та Еболи спричинили серйозні проблеми через політичні обмеження, через які померло багато людей. Цього тижня Всесвітня асамблея охорони здоров’я має докласти зусиль, щоб на постійній основі по всьому світу застосувалися доказові санітарно-профілактичні заходи та країни були готові до пандемій. Першим кроком до цього, який зробила Всесвітня асамблея охорони здоров’я, ― це ухвалення резолюції про проведення незалежного розслідування реакції ВООЗ на спалах нового коронавірусу.

 «Протягом усієї кризи, які спричинив COVID-19, недостатня прозорість та відповідальність за результат дій  це «дзвінок», заклик до активних дій світових лідерів охорони здоров’я, ― зазначає Террі Форд, керівниця напрямку глобальної адвокації Фундації АнтиСНІД-США. ― Але навіть з усіма помилками, які були допущені за останні півроку, Всесвітня асамблея охорони здоров’я має право і має вплив на те, щоб країни відкинули «політичні ігри» та почали ще більше піклуватися про здоров’я людей. Адже людство особливо країни, що розвиваються, і надалі будуть страждати від смертельних інфекційних захворювань».

AHF (Фундація АнтиСНІД-США) ― одна з найбільших неурядових організацій, що самофінансується та реалізує програми з профілактики та тестування на ВІЛ, лікування та підтримки понад 1,4 млн пацієнтів з ВІЛ у 45 країнах по всьому світу у США, Латинській Америці, Східній Європі, Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, у тому числі й в Україні. Дізнатися більше про AHF можна на  www.aidshealth.org.

AHF Ukrane (Фундація АнтиСНІД-США в Україні) ― українське Представництво AHF. Зусиллями Фундації у 2019 році в Україні 151 тис. людей пройшли тестування на ВІЛ, понад 40 тис. ВІЛ-позитивних пацієнтів отримали безкоштовні медичні послуги у 16 регіонах України, 50 млн грн ― вклад Фундації в систему охорони здоров’я України. AHF Ukraine, відповідно до потреб конкретного регіону, покращує доступ ВІЛ-позитивних пацієнтів до високоякісних медичних послуг через співпрацю з місцевими закладами охорони здоров’я та медичними фахівцями. Більше новин від AHF Ukraine на Facebook та Twitter.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?