Формуємо надійний освітній тил для українських захисників: сайти-візитки/лендінги – безкоштовно

Виграємо війну і в освіті! У Вінницькій ІТ-Академії наразі, в рамках найбільшої національної освітньої ініціативи - Доброго вечора - ми з України, за ініціативи викладачів, випускників та студентів, ...

Додано:
Yuliia_ITA

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Формуємо надійний освітній тил для українських захисників: сайти-візитки/лендінги – безкоштовно

Виграємо війну і в освіті! 

У Вінницькій ІТ-Академії наразі, в рамках найбільшої національної освітньої ініціативи – Доброго вечора – ми з України, за ініціативи викладачів, випускників та студентів, запустили ще один проект допомоги українським освітнім провайдерам - Надійний освітній тил. Він покликаний допомогти українським носіям знань і компетенцій просувати себе в Інтернеті і ставати ще більш прогресивними і конкурентними. Для українських репетиторів, курсів, гуртків, навчальних центрів, навчальних закладів – усіх, хто надає освітні послуги і не тільки на українському ринку –  розробляємо сайти-візитки/лендінги – безкоштовно. 

Роботи, в супроводі досвідчених викладачів-практиків, виконують студенти Вінницької ІТ-Академії в рамках виконання курсових проектів під час навчання.

Щоб взяти участі в програмі підтримки, приєднуйтесь до –  групи українських освітніх провайдерів

Зразки типових студентських робіт, які вже працюють: https://hack.intita.com/, https://oliaphoto.uspih.vn.ua/, курсовий проект – WarMap, який розробила команда студентів із програмістів, тестувальників, веб-дизайнерів та проджект-менеджерів ІТ-Академії після 4-х місяців навчання.

*Оскільки сайти потрібно зробити якісно, а розробляють студенти, які ще тільки навчаються, то дедлайни не завжди витримуються))

У Вінницькій ІТ-Академії роблять усе можливе, щоб сформувати надійний айтішний тил для українських захисників:

- і в квітні запустили для біженців, які постраждали від війни з росією, програму підготовки айтішників із супроводом до працевлаштування – Доброго вечора – ми з України;

- відкрили доступи до своїх спеціалізованих онлайн-курсів англійської мови айтішникам і усім тим українцям, хто бажає ними стати.

І не забуваємо направляти усі свої сили і вільний час на допомогу українським захисникам! Підтримайте ініціативу Вінницької ІТ-Академії допомоги ЗСУ: https://mre.uspih.vn.ua/

Ми постійно виготовляємо патріотичні брендові футболки кошти з яких ідуть на виготовлення спеціальних сухпайків для українських захисників - каталог футболок.

*ВАЖЛИВО – не користуйтесь російськими освітніми сервісами - список доповнюється постійно

 Ми у соцмережах:  YouTube         Facebook      Instagram     Telegram-канал


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»