Реєстрація


Формуй навички критичного мислення, думай власною головою

Упродовж 14-16 липня 2017 року у м. Вінниця відбулась підсумкова зустріч партнерських громадських організацій з 7 міст України, які реалізовували Проект  «Медійна грамотність для людей поважного ...

Автор:
Cergey

на головну
Формуй навички критичного мислення, думай власною головою

Упродовж 14-16 липня 2017 року у м. Вінниця відбулась підсумкова зустріч партнерських громадських організацій з 7 міст України, які реалізовували Проект  «Медійна грамотність для людей поважного віку».

Громадські активісти зі Львову, Івано-Франківську, Сум, Кропивницького, Мелітополя, Дніпра, Вінниці, які зосереджені на роботі з людьми поважного віку, підводили підсумки реалізації Проекту, метою якого було  розвиток критичного мислення, та захист людей літнього віку від дезінформації та маніпуляції.

“Зазначений напрямок діяльності є надзвичайно актуальним для людей поважного віку, які отримують часто інформацію з обмежених джерел. Часто вони не мають навичок відрізнити фейкові новини, дезинформацію» – ділиться власними спостереженнями громадська активістка Оксана Коваль зі Львову.

Громадські активістка з Мелітополя Катерина Кучина стверджує: «Запит на опанування навичками критичного мислення надзвичайно високий. Потреба щодо продовження роботи у зазначенному напрямку надзвичайно велика, і не тільки серед людей поважного віку. Ми плануємо продовжувати цю роботу і досвід, що ми отримали буде нам допомогати».

Проект “Медійна грамотність для людей поважного віку” є ініціативою громадської організації “Центр Поділля-Соціум”, яку підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Після реалізації Проекту маємо практичний досвід, підготовлених тренерів. Шукаємо партнерів серед громадських організацій та територіальних центрів надання соціальних послуг, які заціікавлені у розвитку зазначенного напрямку роботи, мають власний досвід, ідеї, бажання до співпраці..

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»


 

Останні публікації цього розділу:

В ООН занепокоєні законопроектами, які обмежують свободи об’єднань

Чаєм із присмаком миру пригощали біля метро «Хрещатик»

У навчальному закладі Лубен встановили контейнери для роздільного збору сміття

У Люблинецькій та Дубівській ОТГ працюватимуть над розробкою стратегій розвитку

Динаміка децентралізації в Сумській області: підсумки публічної дискусії

Студрада НПУ заявляє про тиск з боку адміністрації