Реєстрація


Формуй навички критичного мислення, думай власною головою

Упродовж 14-16 липня 2017 року у м. Вінниця відбулась підсумкова зустріч партнерських громадських організацій з 7 міст України, які реалізовували Проект  «Медійна грамотність для людей поважного ...

Додано:
Cergey

на головну
Формуй навички критичного мислення, думай власною головою

Упродовж 14-16 липня 2017 року у м. Вінниця відбулась підсумкова зустріч партнерських громадських організацій з 7 міст України, які реалізовували Проект  «Медійна грамотність для людей поважного віку».

Громадські активісти зі Львову, Івано-Франківську, Сум, Кропивницького, Мелітополя, Дніпра, Вінниці, які зосереджені на роботі з людьми поважного віку, підводили підсумки реалізації Проекту, метою якого було  розвиток критичного мислення, та захист людей літнього віку від дезінформації та маніпуляції.

“Зазначений напрямок діяльності є надзвичайно актуальним для людей поважного віку, які отримують часто інформацію з обмежених джерел. Часто вони не мають навичок відрізнити фейкові новини, дезинформацію» – ділиться власними спостереженнями громадська активістка Оксана Коваль зі Львову.

Громадські активістка з Мелітополя Катерина Кучина стверджує: «Запит на опанування навичками критичного мислення надзвичайно високий. Потреба щодо продовження роботи у зазначенному напрямку надзвичайно велика, і не тільки серед людей поважного віку. Ми плануємо продовжувати цю роботу і досвід, що ми отримали буде нам допомогати».

Проект “Медійна грамотність для людей поважного віку” є ініціативою громадської організації “Центр Поділля-Соціум”, яку підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Після реалізації Проекту маємо практичний досвід, підготовлених тренерів. Шукаємо партнерів серед громадських організацій та територіальних центрів надання соціальних послуг, які заціікавлені у розвитку зазначенного напрямку роботи, мають власний досвід, ідеї, бажання до співпраці..

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»


 

Останні публікації цього розділу:

В Сєвєродонецьку поліція налагоджує співпрацю з молоддю та батьківськими комітетами

«Голоси невидимих виборців»

Екологічна інспекція міста Полтава не здатна проконтролювати хід виконання своїх приписів

На Львівщині активісти громад дізнались про можливості самоорганізації населення

Планували один, сталося два: у Києві відбулися покази документальної стрічки «Така робота»

Молодь заходу України вивчала у Тернополі молодіжну політику