Фонд «Жіночі можливості» отримав грант у розмірі 1,5 млн доларів від The Jewish Federations of North America

Благодійний фонд «Жіночі можливості» отримав грант у розмірі 1,5 млн доларів, який спрямує на зміцнення жіночого підприємництва, гуманітарні ініціативи та розвиток громадського сектору в Україні. ...

Додано:
WOFUA

тренінг менеджер телефон
Фонд «Жіночі можливості» отримав грант у розмірі 1,5 млн доларів від The Jewish Federations of North America

Благодійний фонд «Жіночі можливості» отримав грант у розмірі 1,5 млн доларів, який спрямує на зміцнення жіночого підприємництва, гуманітарні ініціативи та розвиток громадського сектору в Україні. Грантову підтримку фонду надала Федерація єврейських громад Північної Америки (JFNA). 

- Цей грант відкриває для нас можливість продовжувати розвивати жіночий бізнес в Україні, в який ми готові вкласти 600 000 доларів у найближчі 18 місяців і надати підриємицям 100 мінігрантів у різних регіонах країни. У той же час ще 200 000 доларів скеруємо на втілення гуманітарних проєктів. Зараз ми складаємо календар подальших активностей нашого фонду та готуємося до нових партнерств і захоплюючих історій. Я радію, що лише після двох років роботи нашого фонду маємо довіру, повагу та підтримку від великих міжнародних донорів. Цей грант є хорошим шансом для українських жінок і подальшого розвитку громадського сектору. Ми переконані, що жінки мають брати все більш активну участь у всіх сферах бізнесу, влади та суспільства, – сказала Влада Недак, директорка благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні».

Через війну українські жінки-підприємиці зазнають значних втрат і щодня стикаються з новими викликами. У цей час саме на жіночі плечі часто лягає необхідність керувати родинним бізнесом. Фонд «Жіночі можливості» допомагає жінкам, забезпечуючи грошові гранти, інструменти та ресурси, навчання для розвитку бізнесу та розширення знань у розробці стратегії.

Довідка:

Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» заснований навесні 2022 р. Ідея роботи фонду полягає у підтримці українок, які починають життя наново й релокують або створюють з нуля власний бізнес. Фонд фінансується благодійними пожертвами американських жінок та родин, сімейними фондами єврейського походження.

У 2022-2023 р. під час перших чотирьох раундів конкурсу мінігрантів фонд «Жіночі можливості» вже забезпечив понад 80 грошових грантів для підтримки жіночого бізнесу. Одночасно фонд задовольнив певні медичні потреби – закупив і передав сучасне обладнання для пологових будинків, понад 150 генераторів для медичних установ, а також 65 електровелосипедів для фельдшерок сільських громад прифронтових і прикордонних областей країни.

The Jewish Federations of North America (JFNA) представляє близько 400 незалежних єврейських громад, які щорічно збирають і розподіляють кошти через програми пожертвувань для підтримки соціального забезпечення, соціальних послуг і освітніх потреб.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти