Фонд Випускників України відкриває новий осередок

Фонд Випускників України розвиває свою мережу осередків з метою підтримки освіти в України. Городищенський економічний ліцей став третім осередком та об’єднав викладачів, ліцеїстів, випускників та ...

Додано:
flyheart

Фонд Випускників України
Фонд Випускників України відкриває новий осередок

Фонд Випускників України розвиває свою мережу осередків з метою підтримки освіти в України. Городищенський економічний ліцей став третім осередком та об’єднав викладачів, ліцеїстів, випускників та команду Фонду Випускників України до спільної роботи. Незважаючи на те, що ліцей у містечку на Черкащині є відносно молодим, йому вже вдалося створити власну культуру навчання, виховати обдарованих дітей та багаторазово перемагати на всеукраїнських предметних олімпіадах, роботах МАНу, економічних змаганнях та інших тематичних конкурсах.  І тепер випускники та команда Фонду працюватимуть разом задля подальшого розвитку ліцею.

Основна мета діяльності Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та підтримувати освітніх активістів на місцях. Завдяки активній роботі Фонду та внескам доброчинців за кілька місяців були зібрані кошти на потреби організації, українських навчальних закладів, студентів та освітніх ініціатив, а також на один із перших всеукраїнських проектів – онлайн-курс «Наука повсякденного мислення» на платформі «Prometheus».

Пілотними для Фонду стали осередки у двох навчальних закладах – у Києво-Могилянській Академії та в Івано-Франківському фізико-технічному ліцеї. Мережа осередків Фонду Випускників України розвивається, і зараз підтримкою заручився і Городищенський економічний ліцей, ставши третім осередком в Україні. Це чудовий приклад того, як ліцей із невеличкого містечка може об’єднати випускників навчального закладу задля підтримки своєї альма-матер та розвитку української освіти в цілому.

До команди Городищенського осередку Фонду Випускників України входять випускники, вчителі та учні ліцею, які визначають актуальні напрямки розвитку навчального закладу та готові працювати над їх втіленням. Таке об’єднання вже принесло перші позитивні результати: невдовзі після створення осередок зміг залучити пожертви від випускників у розмірі майже 17 000 грн.  До таких потреб відноситься технічне забезпечення, підтримка обдарованих ліцеїстів, проведення конкурсу бізнес-проектів тощо.

Тож можна сподіватись, що зовсім скоро завдяки об’єднаним зусиллями Фонду Випускників України та роботі осередку Городищенського економічного ліцей якість освіти у регіоні, а згодом – і в Україні, покращуватиметься, а талановита молодь матиме підтримку. І відбуватиметься це як за рахунок потужних ініціатив, так і завдяки доброчинцям, які прагнуть розвивати українську освіту.

Про «Фонд Випускників України»:

Благодійний фонд “Фонд Випускників України” –  дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Місія організації – створити фінансову, ресурсну та ідейну платформу, яка дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, просто, прозоро та надійно. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Як протистояти незаконним діям колекторів?

«Простір підтримки» запрошує до партнерства організації буферної зони для спільної реалізації програми «Гроші за роботу»

Третій ролик проєкту "Український південь" розповідає про ранню історію Одеси

У Соледарі оживає культурне життя

Церкві земля, а школярам - скандальний предмет «Основи сім’ї»: За що голосуватимуть на черговій сесії міської ради?

Неформальна зайнятість в Україні: причини, наслідки, можливі рішення