Фонд Східна Європа за підтримки ЄС запустив онлайн-курс «Успішний грантер»

Безкоштовний курс про те, як підготуватися до подання заявки на грант і яких помилок слід уникати, вийшов на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Фонду Східна Європа коштом Європейського ...

Додано:
Iryna_D

asset-v1_EEF+EEF-045+Dec2023+type@asset+block@Cover_main (1)
Фонд Східна Європа за підтримки ЄС запустив онлайн-курс «Успішний грантер»

Безкоштовний курс про те, як підготуватися до подання заявки на грант і яких помилок слід уникати, вийшов на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Фонду Східна Європа коштом Європейського Союзу.

«Українські громадські організації потребують підтримки, щоб стати ще потужнішими та впоратися із завданнями сьогодення. Серед іншого – щоб реалізовувати та прозоро звітувати за проєктами значно більшого масштабу та глибини, а також із тим обсягом фінансування, яке сьогодні Україна отримує як міжнародну допомогу. Цим курсом сподіваємося допомогти українським ГО досягати своїх цілей, бути дієвими», – прокоментувала Юлія Якобі, координаторка сектору громадянського суспільства Представництва ЄС в Україні.

Курс містить 12 лекцій. Ведучими є експерти, які стали авторами та авторками лекцій курсу на теми: організаційного розвитку, фінансового менеджменту для неприбуткових організацій, фандрейзингу, захисту персональних даних, а також комунікацій. Вони допоможуть готувати якісні заявки, виконувати проєкти і звітувати про їхнє виконання. Адже у лекціях є відповіді на поширені запитання, які виникають у організацій, що подаються на грантовий конкурс.

«Фонд Східна Європа є однією з найбільших та найдосвідченіших благодійних організацій України. Ми працюємо та реалізуємо проєкти і програми різної складності та масштабу вже понад 15 років. Постійно взаємодіємо з громадськими організаціями, що подаються на наші грантові конкурси, бачимо їхні запитання про аплікаційні форми, бюджети, заповнення логічних моделей, супровідні документи… Ми знаємо, що зараз увага до України та підтримка з боку міжнародної спільноти безпрецедентна, а шлях грантера – не простий, тому підготували цей практичний курс», – зазначила Наталя Слинько, програмна директорка Фонду Східна Європа.

Курс є безкоштовним, як і всі на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!, та уже доступний для охочих за посиланням.

 

Довідкова інформація:

Онлайн-курс підготовлено в межах проєкту «Фенікс», який реалізовує Фонд Східна Європа коштом Європейського Союзу.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації