Всі регіони України долучилися до флешмобу #letshelpbabusya

5 вересня, у  міжнародний день благодійності, в Україні пройшла  шоста хвиля всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya, раніше відомого як  #letshelpbabushkas . Мета флешмобу: привернути увагу ...

Фонд Let’s help провів шосту хвилю флешмобу #letshelpbabusya по всій Україні
Всі регіони України долучилися до флешмобу #letshelpbabusya

5 вересня, у  міжнародний день благодійності, в Україні пройшла  шоста хвиля всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya, раніше відомого як  #letshelpbabushkas . 

Мета флешмобу: привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися літні люди України. 

Долучитися до флешмобу запрошували  небайдужих людей з будь-яких куточків України.  Цього разу флешмоб підтримали волонтери з 33 міст усіх регіонів України ( 53 локації в регіонах,  крім Луганської та Донецької областей, 39 локації – у Києві). 

Традиційно до флешмобу долучилися популярні артисти, музиканти,  блогери та спортсмени: Наталка Могилевська, Марко Галаневич (Dakhabrakha), блогер  та модель Самвел Туманян , трикратний чемпіон України з картингу Ілля Замула, актор, ведучий Олексій Сагаловський. Ініціативу підтримали також  підопічні фонду Let’s help з дитячого будинку міста  Славутич (Київської області) та співробітники патрульної поліції міста Києва. В цьому флешмобі волонтерами стали і співробітники компанії  АBM Cloud та ZVDevelopment.

Всі регіони України долучилися до шостої хвилі всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya  у  міжнародний день благодійності

Традиційно до флешмобу долучилися популярні артисти, музиканти.

Під час флешмобу волонтери перебували в магазинах в період з 10:00 до 15:00  та пропонували літнім відвідувачам докомплектувати їх кошики (покласти те, що бабуся чи дідусь давно мріяли купити, але не могли собі дозволити). Волонтери оплачували покупку коштами фонду  Let’s help або, за бажанням, з власного гаманця. Середній чек склав 150 – 250 грн.

Для волонтерів з дитячого будинку м. Славутич  в цей день була організована культурно-розважальна програма в Києві. Ольга Бондаренко, засновниця фонду  Let’s help, розповідає: “Наші підопічні з дитячого будинку з міста Славутич після участі у флешмобі #letshelpbabusya, каталися на катамаранах, їли суші і поїхали в Експериментаніум. Адже добро завжди повертається!”

Ініціативу підтримали також  підопічні  фонду Let's help  з дитячого будинку міста  Славутич (Київської області).

Ініціативу підтримали також підопічні фонду Let’s help з дитячого будинку міста Славутич (Київської області).

Довідка: 

Флешмоб проводить благодійний фонд  Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 700 волонтерів,  понад 30-ти міст і сіл України. Загальна сума, що була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, сягнула 400 000 грн.  

Благодійний фонд «Let’s Help» був заснований у 2015 році в рамках програми КСВ групи компаній «Ліга». Засновники «Let’s Help» покривають всі адміністративні витрати фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків, витрачати на реалізацію програм: «Гідна старість», «Універсальне середовище», «Волонтерчики», флешмоб #letshelpbabusya, інші програми і акції. Більше ніж 6500 людей в 109 геріатричних пансіонатах України знаходяться під опікою фонду.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Тестування на ВІЛ у Верховній Раді: депутати долучились до соціальної акції

150 учасників зі всієї України завершили навчання на програмі «Креативна молодь змінить Україну»

Активісти Донеччини пропонують місцевій владі впроваджувати практику e-консультацій

Вийшов звіт про якість освіти України за результатами міжнародного дослідження PISA

У листопаді ІМІ зафіксував 17 випадків порушень свободи слова

Що не так із системою субсидій для населення?