Фонд громади Житомира передав житомирським лікарням електричні ліжка та медичне обладнання

4 червня Фонд громади Житомира організував доставку і передачу електричних ліжок та іншого обладнання житомирським лікарням від партнерів із Угорщини.Загалом 18 електричних ліжок інтенсивної терапії, ...

Додано:
modernformat

1a
Фонд громади Житомира передав житомирським лікарням електричні ліжка та медичне обладнання

4 червня Фонд громади Житомира організував доставку і передачу електричних ліжок та іншого обладнання житомирським лікарням від партнерів із Угорщини.

Загалом 18 електричних ліжок інтенсивної терапії, 9 дерев’яних ліжок, 26 матраців, 9 апаратів респіраторної підтримки та апаратів СРАР, 11 інвалідних візків та 4 крісла зі санітарним оснащенням надійшло до Фонду громади Житомира.

1

“Дякуючи співпраці Фонду громади Житомира і Національної мережі розвитку локальної філантропії, нам вдалося через наших партнерів і друзів в Угорщині організувати приїзд до Житомира гуманітарної допомоги у вигляді електричних і звичайних ліжок, спеціальних дихальних апаратів, матраців, які ми у Житомирі передали першій міській лікарні, другій міській лікарні, а також Житомирській обласній лікарні імені Гербачевського. Ліжка електричні ми залишаємо в лікарнях, а звичайні ліжка управління освіти Житомирської міської ради може використати для облаштування притулків для внутрішньо переміщених осіб у Житомирі”, – розповідає Жанна Соловйова, голова правління Фонду громади Житомира. 

Медичне обладнання передано до лікарень:

  • Комунальне підприємство «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка Житомирської міської ради»;
  • Комунальне підприємство «Лікарня № 1 Житомирської міської ради»; 
  • Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.

DSC04954

«Ми отримали без перебільшення дуже класні ліжка. Я ще не бачив таких ліжок. Ми поставимо їх для реанімації та для пацієнтів з інсультом. Дуже вдячні за таку допомогу Фонду громади Житомира!», – зазначив Ігор Кухарук, директор КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради.

Фонд громади Житомира дякує партнерам за надіслане медичне обладнання, а саме: громадській організації із Угорщини – Segito Kez 2010 Közhasznu Egyesület та її австрійським, німецьким і угорським партнерам; Національній мережі розвитку локальної філантропії (спецфонд MedAid).

3

DSC05000

DSC05041

DSC05044 (1)


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини

А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

Рятувальники Дружківської громади отримали спеціалізоване обладнання для роботи під час війни

Проєкт «Добрі сусіди – одна країна» підготував серпневу навчальну кампанію

«Оперативна допомога при посттравматичному стресовому розладі» — новий серіал на Дія.Цифрова освіта