Фонд “Дитина з майбутнім” збирає потреби спеціалізованих освітніх закладів для відновлення навчання дітей з аутизмом  

Фонд “Дитина з майбутнім”, який адвокатує права маленьких українців з аутизмом вже понад 12 років поспіль, збирає  потреби освітніх закладів та ініціатив для відновлення втрачених навчально-освітніх ...

допомога-аутизм2
Фонд “Дитина з майбутнім” збирає потреби спеціалізованих освітніх закладів для відновлення навчання дітей з аутизмом  

Фонд “Дитина з майбутнім”, який адвокатує права маленьких українців з аутизмом вже понад 12 років поспіль, збирає  потреби освітніх закладів та ініціатив для відновлення втрачених навчально-освітніх можливостей для дітей з аутизмом через війну в Україні. Фонд активно працює з міжнародними партнерами, які готові допомогти – потрібно лише конкретизувати потреби.  

Через віроломний напад російської федерації на Україну мільйони українських дітей стали вимушеними переселенцями, втративши свої домівки, садочки, школи, вихователів, педагогів, консультантів і, найголовніше, безперервність навчально-освітнього процесу. Для дітей з аутизмом навіть коротка зупинка у навчанні зумовлює серйозний та часто незворотний регрес досягнень розвитку та соціалізації. Аби якнайскоріше відновити навчання, Фонд “Дитина з майбутнім” ініціював акцію, спрямовану  на збір нагальних потреб українських навчальних закладів для аутистів та залучення міжнародних партнерів на задоволення цих потреб. 

Починаючи з 24 лютого ми сприяли допомозі сім’ям, що мають дітей та дорослих з аутизмом, наприклад, організували разом з “Аутизм Європа” ФБ групу, де можна звернутися по допомогу до європейських колег щодо прихистку та надання послуг з навчання та адаптації для тих, хто опинився у Європі. Але в Україні багато закладів не можуть зараз працювати з дітьми. Багато фахівців надають безкоштовні консультації та супроводжують дітей та дорослих онлайн. Деякі з них намагаються відновити роботу офлайн в тих містах, де вони вимушено опинилися. Люди, які виїхали іноді з маленькою сумочкою в руках, не мають ані посібників, ані розвивальних матеріалів, не знають, куди звернутися на новому місці. Наразі ми маємо увагу зі всього світу. І ми намагаємось збирати кошти”,  – прокоментувала ініціативу засновниця ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” та консул “Аутизм Європа” в Україні Інна Сергієнко.  

Інформація для тих, хто потребує допомоги

“Дитина з майбутнім” звертається до батьків, педагогів, засновників центрів та громадських організацій, які до війни займалися питаннями аутизму та підтримкою дітей з аутизмом та іншими порушеннями розвитку в Україні, заповнити форму та надати вичерпну інформацію про втрати та операційні потреби, необхідні для відновлення навчально-освітнього та консультативного процесів для дітей  https://forms.gle/26R5n7w6QL4LRGGW7

Це дозволить зібрати необхідну інформацію для збору коштів і надання цільової допомоги саме під потреби конкретного закладу. 

Довідково:

ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” – всеукраїнська громадська організація, діяльність якої з 2009 року спрямована на:

- забезпечення системної допомоги людям з аутизмом та адвокацію прав дітей з аутизмом в Україні;

- налагодження комунікації між організаціями, дотичними до проблем аутизму;

- організація діалогу між урядом та громадськими майданчиками сфери.

Аутизм – розлад, який характеризується труднощами у соціальній взаємодії, порушенням комунікативних навичок, вузькістю інтересів та стереотипністю поведінки. Єдиний терапевтичний механізм – це корекційні, розвивальні та навчальні заходи, адже специфічного лікування розладу не існує. 

ГО налічує 16 постійних проєктів в Україні, є ініціатором парламентських слухань з питань аутизму та унікальних соціологічних досліджень, засновником щорічної Міжнародної практичної конференції з аутизму (IPAC), Міжнародної академії аутизму, студій розвитку, соціалізації та спорту для дітей, дитячого садка для дітей з особливостями розвитку «Дитина з майбутнім» тощо. 

Контакти для ЗМІ:

Білоконська Тетяна

+38 050 167 54 68

[email protected]

https://cwf.com.ua

https://www.facebook.com/Childwithfuture


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як відновити українську медицину після Перемоги?

Підсумки реалізації проєкту "Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

На Закарпатті стартувала виставка “ЕВАКУЙОВАНІ” та аукціон на користь ЗСУ

The Educational Equality Institute пропонує безкоштовні IT курси для українців/ок

Рятуємо разом: 239 родин з дітьми Херсонщини отримали допомогу у листопаді

Громадський аудит системи освіти Коблівської громади