Фінал онлайн-програми UWE Hub 4.0: Час розпочати власну справу

12 квітня відбувся фінал четвертої безкоштовної тренінгової програми з підприємництва для жінок від Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&WE Hub). Навчальна програма U&WE Hub ставить на меті ...

Додано:
darianeshta

онлайн тренінг тренер
Фінал онлайн-програми UWE Hub 4.0: Час розпочати власну справу

12 квітня відбувся фінал четвертої безкоштовної тренінгової програми з підприємництва для жінок від Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&WE Hub). Навчальна програма U&WE Hub ставить на меті допомогти молодим жінкам 18-35 років розпочати власну справу та надати всі необхідні інструменти для успішного запуску й подальшого розвитку бізнесу. 

U&WE Hub 4.0

За всі сезони навчальної програми від U&WE Hub понад 450 українок спробували свої сили у підприємництві й перетворили ідею у покроковий бізнес-план, готовий до запуску. Серед наших випускниць сотні жінок, які відкривають та розвивають бізнес в Україні зараз, у найбільш нестабільні часи. Ми неймовірно пишаємося тим, що спільнота активних свідомих підприємиць в Україні зростає, і програма U&WE Hub є тією сходинкою, яка допомагає жінкам розпочати свій впевнений шлях у світ бізнесу та фінансової незалежності!”, відзначає Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ” і засновниця U&WE Hub. 

Всього на цю програму було подано понад 600 заявок, з яких відібрано 100 учасниць з усієї України. Протягом двох місяців жінки отримували необхідні знання для побудови власного бізнесу. Завершальним етапом став Pitch Night, під час якого 15 фіналісток захищали свої бізнес-проєкти перед експертним журі. Подія транслювалася онлайн на Facebook, що дало змогу всім бажаючим подивитися як відбувається пітчинг та ознайомитися з бізнесами жінок. На цей раз учасниці представляли свої бізнес-проєкти у чотирьох категоріях: індустрія beauty and health; сфера вражень, медіа та комунікації; освітні проєкти та розробка документації; торгівля, споживчі товари та роздрібні мережі. 

У ці складні часи на українських жінок покладена велика місія – вони не лише опікуються своїми сім’ями, а й започатковують та розвивають бізнеси, наближаючи нашу країну до перемоги на економічному фронті. Тому саме сьогодні вони потребують особливої підтримки, у тому числі фінансової для посилення стійкості власного бізнесу”, – зауважила Катерина Маркевич, менеджерка з економічного розвитку програми “Мріємо та діємо”, IREX Ukraine.

За результатами пітчингу було обрано 6 фіналісток, троє з яких отримають консультаційні та експертні послуги для посилення свого бізнесу на суму до 2 тисяч доларів, а інші три учасниці зможуть придбати необхідне обладнання для бізнесу на суму 2 тис доларів від партнерів програми фонду “Жіночі можливості в Україні”. 

Ми поєднали зусилля з U&We Hub і вже маємо перші результати нашої співпраці, спрямованої на зміцнення економічної незалежності жінок. Я радію, що бізнеси в Україні матимуть більше жіночих облич, – сказала Влада Недак, засновниця благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні».

Переможницями стали:

  • Богдана Кочмар, натуральні крафтові ласощі для собак mr. Woof
  • Анастасія Шевцова, студія функціонального фітнесу Base Fintess Studio 
  • Дар’я Котляр, онлайн-крамничка авторської поліграфії Майстерня Котляр 
  • Альона Мачуліна, інста-магазин товарів для себе та оселі by_Oreo
  • Марія Романцова, крафтове виробництво копченого м’яса Коптарня  
  • Олеся Гуцук, організація річкових сплавів на каяках River Nomads

Після фіналу програми усі учасниці долучаються до  потужного ком’юніті жінок-підприємиць U&WE Hub, де мають можливість розвиватися, обмінюватися досвідом та підтримувати одна одну. 

Онлайн-програма U&WE Hub 4.0 реалізується Центром «Розвиток КСВ» в межах програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX. Партнером програми є фонд “Жіночі можливості в Україні», а також в рамках підписаного меморандуму про партнерство – Міністерство економіки України. Інформаційними партнерами програми є Офіс з розвитку підприємництва та експорту і Дія.Бізнес та Український Фонд стартапів.

Долучитися до спільноти, а також дізнатися більше про U&WE Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) можна на офіційних сторінках спільноти: Instagram LinkedIN Facebook Telegram і на сайті


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти