Фестиваль ‘’Руде Мiсто’’ знову радує Одесу

За роки існування фестиваль став з найбільш очікуваних подій в культурно - креативному життю Одеси та всієї України. Своїм успіхом вiн багато в чому зобов'язаний унікальному прецеденту співпраці ...

Додано:
Sergiy Golubyev

38624451_1216897791781280_97057391782133760_n
Фестиваль ‘’Руде Мiсто’’ знову радує Одесу

За роки існування фестиваль став з найбільш очікуваних подій в культурно – креативному життю Одеси та всієї України. Своїм успіхом вiн багато в чому зобов’язаний унікальному прецеденту співпраці неформальної групи цінителів музики, комедії, пародії, пантоміми, театру, фольклору, танцю та інших видів мистецтва, які цінують інновації та експеримент в жанрі вуличних вистав і в організації суспільно – культурних заходів, не тільки розважального характеру, а й просвітництва.

укр фест

29 серпня 2019 року в Одесі пройде четвертий фестиваль ”Руде Місто”. Одеса стане знову столицею самих рудоволосих і талановитих людей. Фестиваль присвячується пам’яті чудового письменника і драматурга, автора Гуморини та літературного образу рудого міста Георгія Голубенка, а також пошуку сонячного і позитивного настрою, розкриттю ваших талантів і в першу чергу спрямований на об’єднання громади. Головне – бути рудоволосим не тільки зовні, а бути їм зсередини. А значить бути позитивним, оптимістичним, веселим, відкритим, і не боятися показати свої таланти всім іншим, і прагнути навчитися чомусь новому, цікавому і позитивному.

У цьому році фестиваль буде проходити на двох майданчиках: Біля пам’ятника Дюку де Рішельє і в Літньому Театрі Міського Саду.

О 17.00 – Початок заходів біля пам’ятника Дюку: зустріч, помаранчева доріжка, ірландські танці, міні – конкурси, знайомство, виступ комік групи Агугу, групи Форматікс, вуличного театру Джайра, вибір короля і королеви параду рудих та парад рудих

О 18.00 – Початок концерту і конкурсних заходів, експозиція фотосушкі та живих моделей вуличного театру Джайра, оголошення результатiв конкурсу «Руді таланти»

Нашi хедлайнери: Георгій Делієв, Анжеліка Рудницька, група Скажені барабаншіци, Володимир Войцеховський, Олександр Білогуб, Євген Бічасний.

Нашi анiматори: Шоу клоунів “Форматикс/4Matix”, Вуличний театр “Джайра”, комiк група Agugu, група Александрит, дитячи колективи з піснями про рудих. Закриє фестиваль виступ групи «Jam Band» концертом «В Одесі всі свої».

69367047_2326253917592450_5303570357498675200_nОрганізатор – БО ”Перший театральний благодійний фонд” та Ідейний натхненник і творець фестивалю ”Руде Місто” (https://www.rudemisto.com) – Наталя Делієва.

У 2019 фестиваль буде проходити за пiдтрiмки ”Українського культурного Фонду’’ (https://ucf.in.ua) та його програми ‘’Створюємо інноваційний культурний продукт’’. 

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Вийшла друком книга про українських в'язнів нацистського концтабору Маутгаузен

За перше півріччя 2020 року правозахисники зафіксували 48 випадків переслідування активістів

8 громад відібрано для нового проєкту спілки «Громадські ініціативи України»

Майже сто мільйонів гривень втратив Тернопіль через карантин

Важливо бути в потрібному місці в потрібний час

Доступне кредитування WNISEF для соціальних підприємств зі Сходу України. Що і як?