Фандрейзинг для НУО: безкоштовний курс (англійською)

Курс є безкоштовним для українців з The Educational Equality Institute+eCornell.eCornell, відділ зовнішньої освіти Корнельського університету, пропонує програми розвитку керівних кадрів та ...

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Фандрейзинг для НУО: безкоштовний курс (англійською)

Курс є безкоштовним для українців з The Educational Equality Institute+eCornell.

eCornell, відділ зовнішньої освіти Корнельського університету, пропонує програми розвитку керівних кадрів та онлайн-сертифікати для студентів з усього світу. Програми розробляються особисто викладачами Cornell університету, які мають досвід у широкому спектрі тем, включаючи лідерство та управління, маркетинг і технології, людські ресурси, охорону здоров’я, готельний бізнес тощо. Студенти навчаються в інтерактивному форматі в невеликих групах, щоб отримати навички, які вони можуть негайно застосувати в своїх організаціях, і отримати сертифікат Cornell університету.

The Educational Equality Institute – це зареєстрована неурядова організація зі штаб-квартирою в Осло, Норвегія. Ми прагнемо надавати освіту і, таким чином, розширювати права та можливості дівчат з неблагополучних районів та територій, що постраждали від конфлікту/війни. Команда TEEI робить все можливе, щоб допомогти українському народу отримати доступ до освітніх можливостей.

ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ГЕНЕРУВАННЯ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ для НУО

EEI logo 01

Детальна інформація про курс

Для кого може бути корисним:

НУО та їхні лідери, адміністратори, нові члени правління; співробітники програм, які приймають рішення, волонтери; керівники та виконавчі директори без формальної фінансової освіти. Люди, які прагнуть отримати підвищення на адміністративні чи управлінські посади.

Де: онлайн

Спікери: професори, старші викладачі Cornell University

Мова курсів: англійська

Дедлайн для реєстрації: ASAP, якомога швидше, до 17 березня 2023 року

Реєстраційна форма

Безкоштовно для українців

Email: [email protected]

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина