EU4CSOs Emergency Actions: допомога людям життєво необхідними ліками на Запоріжжі

Здоров'я — безцінний дар та надбання людини, основна умова та запорука повноцінного та щасливого життя. Добре самопочуття допомагає нам вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі та значні ...

Додано:
Viktoria Palega

roberto-sorin-RS0-h_pyByk-unsplash
EU4CSOs Emergency Actions: допомога людям життєво необхідними ліками на Запоріжжі

Здоров’я — безцінний дар та надбання людини, основна умова та запорука повноцінного та щасливого життя. Добре самопочуття допомагає нам вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі та значні перевантаження.

Контролювати своє життя зараз, під час війни, особливо в зоні бойових дій, досить важко. Неспокійні та безсонні ночі, порушення циклу сну, постійні стреси, значні фізичні та психічні навантаження на організм людини — всі ці чинники призводять в кінцевому підсумку до того, що організм весь час в повній бойовій готовності. А від цього страждають всі системи організму від центральної нервової системи до серцево-судинної, імунної  та інших систем. Всі вони стають вразливими.

Щоб допомогти мешканцям Комишуваської громади Запорізької області пристосуватися, на скільки можливо, до ситуації та не втратити фізичну працездатність і не погіршити стан свого здоров’я, ГО «Жіночі серця Зарічного» закупила та забезпечила лікарськими препаратами 400 мешканців громади. Проєкт «Здорові люди» реалізовано в рамках конкурсу суб-грантів EU4CSOs Emergency Actions, що проводиться БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дизайн без названия (4)

Серед закуплених препаратів: лікарські препарати для зниження тиску, знеболюючі, заспокійливі, жарознижуючі, серцево-судинні, препарати, що вживаються при захворюваннях щитоподібної залози, при цукровому діабеті та інші. Отримали ці лікарські препарати люди з інвалідністю; з тяжкими та хронічним захворюваннями; багатодітні та малозабезпечені родини; люди похилого та пенсійного віку; діти; ВПО та інші, хто звернувся за допомогою.

«Ми намагалися максимально задовольнити потреби людей, які опинилися в кризовій ситуації та перебувають в зоні бойових дій. Вчасно надана допомога медичними препаратами, сподіваємося, врятує життя людям та знизить ризики погіршення здоров’я дорослих та дітей», — зазначили в ГО «Жіночі серця Зарічного».

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «Жіночі серця Зарічного» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide

Створення офісу МКС в Україні – новий рівень співпраці України та МКС

Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості

Громади можуть витрачати вільний залишок бюджету лише на певний перелік напрямів