Етнічні родинні традиції сходу країни – на виставці в Маріуполі

У вільному просторі Халабуда м. Маріуполя (вул. Нільсена, 60) експонується виставка «Етнічна палітра Приазов’я», яка знайомить з родинними традиціями, що збереглись в сім’ях мешканців Маріуполя та ...

Додано:
Svitlana Arabadzhy

маріуполь
Етнічні родинні традиції сходу країни – на виставці в Маріуполі

У вільному просторі Халабуда м. Маріуполя (вул. Нільсена, 60) експонується виставка «Етнічна палітра Приазов’я», яка знайомить з родинними традиціями, що збереглись в сім’ях мешканців Маріуполя та його околиць. Виставка побудована на матеріалах інтерв’ю та спогадів різних етнічних груп регіону: українців, греків, вірмен, німців, азербайджанців, євреїв, карачаївців. Інформація представлена на плакатах у вигляді публікацій в Facebook з хешгегами та фотографіями.

Бадасен

Виставка познайомить відвідувачів з найважливішими святами та традиціями етносів регіону, перебігом святкування та родинними стравами, занурить у теплі спогади про дитинство, розкриє різноманіття та особливість людей через усні історії. Виставка направлена на побудову діалогу і порозуміння у місті Маріуполі через знайомство з різними культурними та релігійними групами та їх родинними традиціями.  

З виставкою можна познайомитися у вільному просторі «Халабуда» безкоштовно з 1 по 21 березня щодня з 9.00 до 20.00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Нільсена, 60.

Виставка була підготовлена в рамках реалізації проекту «MarS.Mariupol Space for Peace» ініціативною групою студентського історико-археологічного товариства Маріупольського державного університету. Активісти товариства займаються розробкою історичних настільних ігор («Маріуполь step by step» «Mariupol`s Active Games» тощо), діалогами та згуртуванням громади міста, реалізують соціальні проекти. Наразі після активної трирічної роботи ініціативна група товариства зареєструвала громадську організацію «Культурно-освітня платформа «Сенс». Ми хочемо будувати партнерство та діалог в регіоні, тож запрошуємо до співпраці громадських активістів та організації!

Ми зробили виставку пересувною, оскільки для нас дуже важливо познайомити суспільство з родинними традиціями різних етносів сходу країни, покращити розуміння регіону, сприяти формуванню відкритого суспільства на основі поваги та прийняття культурного різноманіття. Якщо Ваша організація зацікавлена у виставці, будемо раді надати її для експонування. Для цього звертайтеся за телефоном +38(097)414-45-81 Світлана Арабаджи або пишіть нам: [email protected]  


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Голос з окупації: в Україні запустили інформаційну гарячу лінію для мешканців ТОТ

"Вікно Відновлення": українські медіа та аналітичні центри об’єдналися для моніторингу відбудови. Як долучитися?

10 громад Житомирської області вивчали інструменти місцевого економічного розвитку

Відома фокусна тема ювілейної медіаконференції LMF 2024

Проблеми молоді ВПО: дослідження потреб та шляхів їх вирішення

Професійна освіта відіграє важливу роль у відбудові економіки України