Erasmus+ та UACulture – на ярмарку грантів у сфері культури

Традиційно на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури буде представлений National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team.НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС В УКРАЇНІ (НЕО В УКРАЇНІ) у ...

Креативна Європа
Erasmus+ та UACulture – на ярмарку грантів у сфері культури

Традиційно на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури буде представлений National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС В УКРАЇНІ (НЕО В УКРАЇНІ) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ЕРАЗМУС+ у сфері освіти, молоді та спорту. НЕО в Україні є контактним центром для всіх зацікавлених потенційних учасників, бенефіціарів і стейкхолдерів щодо можливостей Програми Еразмус+. Національний Еразмус+ офіс в Україні проводить заходи спрямовані на підтримку, популяризацію, моніторинг та поширення інформації про Програму, зокрема у сфері освіти, молоді та спорту у співпраці з іншими країнами-партнерами Програми.

В рамках Програми академічна мобільність покриває обміни студентами та викладачами мистецьких галузей. Напрям співпраці організацій також розповсюджується на мистецькі університети, ГО та бізнес структури. Європейські студії (напрям Жан Моне) висвітлює досвід країн Європейського Союзу за різними тематиками та галузями, в тому числі і культуру, який надалі може лягти як успішний приклад для модернізації відповідних сфер в Україні.

Розмір гранту, що можуть отримати українські заявники, залежить від напряму. Наприклад, проєкти співпраці – від 500 000 до 1 000 000 євро.

На Ярмарку НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС В УКРАЇНІ представлятиме його координаторка Світлана Шитікова.

Копия Шитікова

Ви вже напевно знаєте про UACulture. А якщо ще ні, розкажемо трохи про нього:

UACulture – це аналітичний медіа-ресурс Українського культурного фонду. Ресурс містить грантові пропозиції, конкурси, інформацію про інституції, що підтримують культуру. Завдяки ньому Ви можете шукати партнерів для своїх проєктів в Україні та за кордоном і налагоджувати міжсекторальну комунікацію.

UACulture створено за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Platfor.ma –– http://uaculture.org/

На Третьому міжнародному ярмароку грантів у сфері культури Анастасія Головненко, віце-керівниця аналітичного відділу Український культурний фонд, розкаже детальніше про ресурс UACulture та його можливості, а ще про те, як придумати проєкт, знайти партнерів та грант під нього і все це в межах одного сайту!

Копия Головненко

Нагадуємо, що Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня 2020 року в онлайн форматі. Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Стартує проєкт із захисту майнових прав людей поважного віку

У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

Знижено ціну на ліки проти туберкульозу

Відбулася робоча зустріч представників підписантів Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок