ЕПЛ розпочинає спільний проект з РЛП «Знесіння»

РЛП “Знесіння” – це об’єкт природно-заповідного фонду, створений у Львові у 1991 році на площі 312 га. Це дало можливість поєднати типову для міських парків функцію відпочинку з туризмом, а також з ...

Додано:
Nataliya Kuts

Парк_Знесіння_4
ЕПЛ розпочинає спільний проект з РЛП «Знесіння»

РЛП “Знесіння” – це об’єкт природно-заповідного фонду, створений у Львові у 1991 році на площі 312 га. Це дало можливість поєднати типову для міських парків функцію відпочинку з туризмом, а також з охороною та вивченням природно-історичного довкілля. “Знесіння” – це єдиний в Україні РЛП у центрі міста, який характеризується великою резноманітністю природних умов.

Для мешканців таких великих міст як Львів, перевантажених інфраструктурою та транспортом, зелені куточки у вигляді парків та зелених зон особливо цінні для відновлення фізичного здоров’я та духовного балансу. Тому обов’язково необхідно створювати нові можливості для рекреації та оздоровлення.

Саме тому ми плануємо створити в РЛП “Знесіння” спеціальну стежку здоров’я, а також розрахувати вартісь екосистемних послуг, які надає парк місцевим мешканцям. Це невеликий трьохмісячний проект, але ми сподіваємося, що за такий короткий час ми зробимо корисні речі для парку.

Проект «Створення стежки здоров’я в регіональному ландшафтному парку “Знесіння”» буде реалізовано у рамках «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Контакти:

[email protected]

(032) 255 76 82

Фото


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Людський фактор в партнерстві

Мова жестів, перформанси та виступ у бліндажі: фестиваль «З країни в Україну» на Луганщині

Гід музею "Третя після опівночі" Ігор Кушнір: "Я хочу щоб була відсутня дискримінація за ознакою інвалідності"

Чому Василівський старостинський округ депресивний?

Перша сесія проекту “Школа локальної демократії 2.0” стартує у Тернополі

ДЕІ та ідентифікація дельфінів: нові факти дослідження