Електросамокати — за розвиток культури дорожнього руху

Ніна Громадська з Київщини та Олена Березніченко з Луганщини отримали перемогу та виграли електронні самокати у Всеукраїнському челенджі з безпеки дорожнього руху. Розіграшом двох електросамокатів ...

Додано:
Kseniya Sladkevych

самокат
Електросамокати — за розвиток культури дорожнього руху

Ніна Громадська з Київщини та Олена Березніченко з Луганщини отримали перемогу та виграли електронні самокати у Всеукраїнському челенджі з безпеки дорожнього руху.

Розіграшом двох електросамокатів завершився 1 червня Всеукраїнський челендж #Love30Ukraine з впровадження ініціатив, що поліпшують дорожню безпеку. Таким чином Україна долучилася до всесвітньої ініціативи ООН зі створення безпечних умов для користувачів мікромобільного транспорту, пішоходів і маломобільних груп населення на дорозі. В Україні ініціативу ООН підтримує ГО Traffic Challenge, яка з 2015 року також реалізує низку проектів з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді, спираючись на світовий досвід та глобальні рекомендації ООН та ВООЗ.

Челендж

Всеукраїнський челендж #Love30Ukraine тривав з 19 по 31 травня в соціальних мережах Facebook та Instagram. Учасники мали проявляти активність з безпеки дорожнього руху та демонструвати ці дії в публікаціях з хештегами #Love30Ukraine #Love30 та з обов’язковою фразою:

«Україна — зі Світом! Я підтримую всесвітню ініціативу ООН задля створення безпечних умов для користувачів мікромобільного транспорту, пішоходів та маломобільних груп населення на дорозі та інформаційну кампанію від Traffic Challenge — #Love30Ukraine #Love30».

Тільки оголошення ініціативи отримало більш ніж 600 поширень, а до челенджу долучилися учасники з більш ніж 400 населених пунктів України, від Ужгорода до Маріуполя.

1 червня о 10:30 та 11:00 відбулися рандомні розіграші двох електросамокатів серед учасників #Love30Ukraine в прямому ефірі Instagram та Facebook.

Перемогу отримали викладачка КЗ «Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва» Ніна Громадська з села Стайки на Київщині та психолог і соціальний педагог Рубіжанської ЗШ І–ІІІ ступенів №3 Олена Березніченко з Рубіжного, що на Луганщині.

Ніна Громадська поділилася з аудиторією Facebook публікацією про те, як вона проводить заняття з безпеки дорожнього руху для школярів.

Олена Березніченко опублікувала фотографію у Instagram, на якій вона із командою однодумців закликає пішоходів знімати навушники задля запобігання травматизму учасників дорожнього руху біля школи.

All

До речі, обидві переможиці також є учасницями Всеукраїнського змагання з безпеки дорожнього руху Хештег-Марафон #SafetyChallenge, результати якого будуть оголошені 15 червня під час прес-конференції результатів, тоді ж і будуть вручені отримані нагороди переможцям челенджу #Love30Ukraine #Love30.

«Нашою головною метою при проведенні цього челенджу було підійняти на поверхню питання важливості активної участі кожного громадянина у створенні безпечних та комфортних умов для життя у місці, де він вчиться, працює або проживає. А також показати усім, що у нас багато соціально-відповідальних людей серед усіх верств населення, які прагнуть та діють, цікавляться та об’єднують навколо себе інших, домагаються від місцевої влади рішень на користь безпеки громади. І кожен з нас може бути такою людиною» — прокоментувала результати челенджу його організаторка та голова ГО «Traffic Challenge» Ольга Дробишева.

Генеральні партнери — Grawe Ukraine та Winner Group Ukraine. Проєкт втілюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Національної поліції України.

Друг проєкту: Shell

Інформаційні партнери проєкту: «Авторадіо», «Київ Автомобільний», «Соцпортал», «МамаWOW» та «Folga».

 

Маєте питання? Контактуйте: 050 088 14 45, [email protected]

Для довідки:

Traffic Challenge — це Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді.

Наша мета: знизити рівень дитячого травматизму та смертності від ДТП шляхом підвищення освіченості дітей у питаннях ПДР та підвищення рівня відповідальності дорослих учасників дорожнього руху.

Завдання Національної програми: ефективна протидія та попередження ситуацій з порушенням ПДР дітьми та опосередкований вплив через освічених юних пасажирів на водіїв та інших учасників дорожнього руху.

http://trafficchallenge.com.ua/

https://www.facebook.com/TrafficChallenge

Traffic Challenge – YouTube


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Поблизу банку їжі “Тарілка” у Львові розпочали створення природоорієнтованого простору

У Хабі «Право на здоров’я» можна отримати комплексні психосоціальні послуги онлайн

Про новації та зміни на КПВВ з окупованим Кримом у жовтні – інфографіка

Українська освіта для кримчан: проблеми та шляхи їх вирішення

Свято "Ольвійські ленеї" в межах проєкту "Туризм спадщина та творчість"

Законопроєкти у політико-правовій сфері, на які варто звернути увагу (станом на 25 жовтня 2021 року)