Експерти та молодь обговорили проблеми громадянського суспільства та реформ

2-3 березня відбувся Молодіжний аналітичний форум, організований за ініціативи Центру політико-правових реформ (ЦППР) та Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.Впродовж двох днів ...

шапка-новина-UPLAN
Експерти та молодь обговорили проблеми громадянського суспільства та реформ

2-3 березня відбувся Молодіжний аналітичний форум, організований за ініціативи Центру політико-правових реформ (ЦППР) та Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.

Впродовж двох днів роботи Форуму учасники та учасниці разом з експертами ЦППР та Мережі UPLAN працювали у чотирьох тематичних блоках.

Разом з головою правління ЦППР Ігорем Коліушко учасники обговорили питання самоорганізації громадян: чому це важливо для успіху країни, як цінності суспільства впливають на розвиток держави та як кожен з нас може самостійно почати змінювати своє життя та життя країни на краще.

Експерт ЦППР Євген Школьний та експертка Мережі UPLAN Ірина Бойко розповіли, як торкнеться закон про адміністративну процедуру пересічних громадян. Під час роботи у групах учасники та учасниці розглянули конкретні ситуації та варіанти їхнього вирішення з позиції закону.

Разом з членкинею правління ЦППР Юлією Кириченко учасники Форуму міркували, які механізми та заходи добору суддів Конституційного Суду України забезпечать склад Суду, що відповідає критерію високих моральних якостей.

А також з членом правління ЦППР Романом Куйбідою та експертами ЦППР Максимом Середою та Романом Смалюком поговорили про ідеальний суд майбутнього та що допоможе побудувати його в Україні.

Усі учасники та учасниці отримають іменні електронні сертифікати про участь у Форумі, а найактивніші – також сувеніри на пам’ять.

Записи лекцій від спікерів та спікерок Форуму незабаром будуть опубліковані на YouTube-каналі Центру політико-правових рефор.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Товариство "Добро" організовує допомогу дітям у с.Кобижча Чернігівської області

Бар'єри подолано: 35 хвилин у прямому ефірі з Антарктидою

Тростянецька громада Львівщини розпочала обговорення проєкту Стратегії охорони довкілля

Два рецепти для доброї освіти у Коблівській громаді

Тиждень Відкритого Уряду. Долучайтеся!

Групи підтримки батьків, що втратили дитину у період вагітності, пологів, або впродовж року після пологів в усіх містах України