Експерти обговорили результати й перспективи впровадження моделі Барнахус в Україні

17 серпня відбувся круглий стіл «Імплементація моделі Барнахуса в Україні: поточні результати й перспективи». У межах заходу відбулася презентація основних напрацювань проєкту «Впровадження ...

Додано:
healthrightorgua

документи офіс тренінг дослідження
Експерти обговорили результати й перспективи впровадження моделі Барнахус в Україні

17 серпня відбувся круглий стіл «Імплементація моделі Барнахуса в Україні: поточні результати й перспективи». У межах заходу відбулася презентація основних напрацювань проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства».

1

До заходу долучилося близько 70 учасників: представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, парламенту, члени Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, представники суддівського корпусу, органів правопорядку, Координаційного центру з надання правової допомоги, а також міжнародних і громадських організацій.

Від Української фундації громадського здоров’я та HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні в обговоренні взяли участь Галина Скіпальська, директорка організацій, та Ольга Лопушанська, координаторка проєкту.

Галина Скіпальська розповіла про здобутки проєкту: «Уже створено три Барнахуси: на Вінниччині, Тернопільщині та в Миколаєві. Наразі ж ми активно працюємо над підготовкою й запуском нових центрів Барнахус у Чернівцях та Києві. Також на черзі — Одеса».

Під час заходу відбулася презентація центру Барнахус в Тернопільській області. Експерти проєкту поінформували про підготовлені методичні рекомендації з питань роботи центрів, а також пропозиції щодо удосконалення законодавства.

Окрім презентації поточних результатів, учасники заходу обговорили питання, на які варто звернути увагу під час реалізації проєкту, роль й особливості створення центрів Барнахус під час війни. Адже мета проєкту — створити й налагодити роботу центрів Барнахус в кожному регіоні.

Захід відбувся у межах проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства», який реалізується Українською фундацією громадського здоров’я, фінансується Представництвом Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні за підтримки Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Грант на тепличне господарство до 7 млн грн. за 2 гектари: ЮрШтаб розповідає про основне

Аналіз російської пропаганди у Херсонській області у вересні 2022

Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Якої шкоди завдають воєнні злочини Росії українцям: результати опитування

АМУ вимагає від уряду розблокування перерахування коштів на відбудову територій напряму між громадами, – Кличко

Жителі Городнянської та Тупичівської громад Чернігівської області навчалися основам домедичної допомоги