Екоактивісти з України, Німеччини та Молдови презентували збірку DIY-ідей для розвитку міських садів та городів

До посібника увійшло 10 рішень, що стануть у нагоді для вирощування рослин, раціонального поводження з ресурсами, підтримки біорізноманіття та зонування території.Автори переконані, що зробити ...

Додано:
[email protected]

DIY - 3 (1)
Екоактивісти з України, Німеччини та Молдови презентували збірку DIY-ідей для розвитку міських садів та городів

До посібника увійшло 10 рішень, що стануть у нагоді для вирощування рослин, раціонального поводження з ресурсами, підтримки біорізноманіття та зонування території.

Автори переконані, що зробити громадські простори у містах більш виразними, функціональними та відкритими до соціальної взаємодії допомагає  DIY-урбанізм. 

“DIY-урбанізм – це швидкий, дешевий, дієвий інструмент перетворення публічних просторів на справді “місця для людей”. Причому фактично власними руками! А тому ми хочемо надихнути активістів, молодь з різних країн на якісні, стійкі рішення через прості приклади, описані в цьому посібнику” – стверджує співавтор посібника і голова громадської організації “Еко Місто Чернігів” Сергій Безбородько.

Важливо також і те, що більша частина ідей є природоорієнтованими. “Це означає, що пропоновані рішення не створюють додаткового тиску на довкілля, а навпаки пом’якшують вплив людини, що набуває особливого значення з огляду на постійне загострення глобальної кліматичної кризи та поглиблення проблем, пов’язаних з продовольчою безпекою” – доповнює інша співавторка посібника, співзасновниця простору міського садівництва і городництва “Розсадник” у Львові Анжеліка Зозуля.

Збірка “DIY-рішення для міського садівництва” доступна для безкоштовного перегляду та завантаження українською,  німецькою та румунською мовами.

Посібник розроблено у межах проєкту «DIY for Climate», що реалізується ГО «Еко Місто Чернігів» у партнерстві з ГО «Плато», «EcoVisio» та «Internationaler Arbeitskreis e.V.» в межах програми фінансової підтримки «MEET UP! Youth for Partnership», що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом EVZ.

Партнерами створення посібника є ініціатива “Сади Перемоги” проєкту SURGe, львівська міська громадська організація “Екотерра” та  простір міського садівництва та городництва “Розсадник”.

#MEETUPforPartnership #YOUTHforPartnership


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації