Ефективний місцевий бюджет: рецепти для п’яти міст Херсонщини

На круглому столі за результатами громадського аудиту ефективності місцевих бюджетів, що відбувся 27 листопада у Медіа-центрі ІРС-Херсон, #ГромадськаПрефектура запропонувала органам місцевого ...

Додано:
frgn

IMG_20191127_122743-1-768x576
Ефективний місцевий бюджет: рецепти для п’яти міст Херсонщини

На круглому столі за результатами громадського аудиту ефективності місцевих бюджетів, що відбувся 27 листопада у Медіа-центрі ІРС-Херсон, #ГромадськаПрефектура запропонувала органам місцевого самоврядування два рецепти якісних доріг і благоустрою 5-ти міст Херсонщини.  

19 учасників круглого столу рекомендували органам місцевого самоврядуванням м. Херсон, м. Каховка, м. Нова Каховка, м. Гола Пристань, м. Олешки виконати вимоги національного законодавства України, а саме: 

  1. Здійснити комплекс заходів, що сформують місцеву політику розвитку та утримання дорожньої інфраструктури;
  2. Запровадити у виконавчих органах внутрішній контроль та внутрішній аудит.

Керівниця херсонської ГО «Європейський вектор розвитку» Ірина Бродовська так прокоментувала результати громадського аудиту: «На жаль, у всіх п’яти громадах Херсонщини місцеві посадовці та депутати майже не звертають увагу на вимоги національного законодавства. Тому маємо неефективне витрачання коштів містян на погані місцеві дороги, благоустрій…».

IMG_20191127_122743-1-768x576

Презентація висновків та рекомендацій громадського аудиту у 5-ти громадах Херсонщини, аналітична записка за посиланням

Методистка коаліції #ГромадськаПрефектура, експертка ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна так узагальнила ситуацію Миколаївської області:

«На рівні області та у п’яти місцевих громадах відсутні система внутрішнього контролю та аудиту у виконавчих органах місцевих рад; стратегічне бачення розвитку дорожньої та транспортної інфраструктури, відсутні паспорти доріг. Такожє є проблеми з доброчесністю, підзвітностю та прозорістю тендерних закупівль — дроблення лотів та інше».  

Громадський аудит ефективності розпорядників коштів по утриманню автомобільних доріг та зелених насаджень громад Миколаївської та Херсонської областей провела коаліція #ГромадськаПрефектура за методикою та при координації ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва». 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та  ГО «Європейський вектор розвитку»

Круглий стіл відбувся в рамках проекту «Громадська префектура (ГП) для прозорості та ефективності місцевих бюджетів», який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно з ГО «Європейський вектор розвитку» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«EU4USociety» – спільний 4-річний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Дніпро напередодні місцевих виборів: основні проблеми регіону

Перші бюджети участі в ОТГ Кіровоградщини: тенденції, випробування та дієві рішення для промоції інструменту

Коли в Україні з'явиться реєстр хворих на муковісцидоз?

У Києві презентували книгу про українців у Маутгаузені

Українські громади шукають нові форми партнерства з громадськими організаціями