Ефективна громадська кампанія – запорука успіху об’єднання громадян

Вміння забезпечити проведення ефективної громадської кампанії це запорука успішної діяльності будь-якого об'єднання громадян. В даний час, не проводячи громадських кампаній, складно досягати ...

Додано:
Vitalii Khomutov

pexels-photo-450270
Ефективна громадська кампанія – запорука успіху об’єднання громадян

Вміння забезпечити проведення ефективної громадської кампанії це запорука успішної діяльності будь-якого об’єднання громадян. В даний час, не проводячи громадських кампаній, складно досягати максимальних результатів у громадській роботі.

20 липня в Білогірську пройшов семінар для кримських незалежних активістів, громадських діячів, блогерів і громадських журналістів, присвячений вмінням організовувати і проводити громадські кампанії, особливу увагу приділили етапам реалізації кампанії.

Саме правильно сплановані та реалізовані етапи громадської кампанії – це складова частина найбільшої ефективності від проведення громадської кампанії.

Також учасники семінару мали змогу ознайомитися з видами громадських кампаній і методами їх організації. Особливий інтерес викликала тема проведення успішної фандрайзингової кампанії, тому що для кримських незалежних активістів та об’єднань дуже великий дефіцит ресурсів. Якщо до 2014 року багато громадських діячів отримували міжнародні гранти, то зараз такої можливості в Криму немає.

Багато учасників заходу висловили зацікавленість в об’єднанні потенціалу розрізнених незалежних активістів для розвитку громадянського суспільства Криму.

Організатор заходу – керівник громадського руху кримських незалежних активістів і блогерів “Вільний Крим” Віталій Хомутов запропонував свою допомогу всім учасникам в підготовці майбутніх громадських кампаній.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Підлітки з різних регіонів отримали поради від топів, як розвивати кар’єру в Україні

У Полтаві презентували програмний комплекс «е-Poltava» для швидкої взаємодії містян із владою

Інтерактивні бюджети шкіл – невід’ємний елемент освітньої реформи та децентралізації

«Бібліотеки у досягненні Цілей сталого розвитку» - на ВУМ online стартував новий курс

«Українські шерифи» та «Шерифи для нових громад» були представлені модераторам кіноклубів Docudays UA

Роз’яснення КЖЕ щодо етичної поведінки журналіста в процесі проведення інтерв’ю з людьми, які пережили травму