ЄБРР та США підтримають участь 14 українських дизайнерів у міжнародній виставці Maison&Objet у Парижі

Визначено переможців – 14 виробників із креативної галузі, – які у вересні 2022 року представлятимуть Україну на відомій міжнародній виставці Maison&Objet** у Парижі. Завдяки ЄБРР та фінансуванню ...

Додано:
IvanYurchuk

афіша
ЄБРР та США підтримають участь 14 українських дизайнерів у міжнародній виставці Maison&Objet у Парижі

Визначено переможців – 14 виробників із креативної галузі, – які у вересні 2022 року представлятимуть Україну на відомій міжнародній виставці Maison&Objet** у Парижі. Завдяки ЄБРР та фінансуванню уряду США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР* визначені компанії отримають допомогу у формі грошової компенсації –  85% витрат на організацію участі у виставці. 

Внутрішній ринок дизайнерської продукції в Україні, який активно розвивався роками, з початком війни дестабілізувався. Експортна діяльність може стати єдиною можливістю, що допоможе вижити малим і середнім виробникам сегменту креативної індустрії, особливо тим, хто займається виробами ремісничого декору з натуральних матеріалів.

афіша

ЄБРР разом із донорами розробили програму, що діятиме під час війни та направлена на підтримку участі колективних стендів українських МСП-виробників у міжнародних виставках. Так, разом з компанією Майно Дизайн та за фінансування уряду США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР* , оголосили відбір на підготовку та участь українських компаній з креативної галузі у міжнародній виставці Maison&Objet у Парижі. Загалом 14 компаній-переможців було визначено методом відбору із залученням журі міжнародних експертів дизайну та art&craft.

Переможці отримають 85% компенсації витрат на участь на двох колективних стендах виставки, включаючи консультанг з питань брендингу, допомогу з підготовкою промо-матеріалів, доставкою дизайнерських предметів та обладнання до Парижу, підтримку щодо промоушен та комунікації із українськими та міжнародними ЗМІ, супроводженням під час міжнародної виставки. Окремо буде надано допомогу з організацією В2В зустрічей після виставки та сприянням в отриманні міжнародних замовлень та контрактів. 

*За підтримки ЄБРР та фінансування США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (Інші донори: Італія, Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Японія, та ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР, та США)

 **Maison&Objet — одна з найбільших і найавторитетніших європейських виставок інтер’єрного дизайну та предметів декору, а також найпотужніша онлайн-платформа для професіоналів MOM. Виставка є однією з найважливіших точок «входу» до ЄС та світових ринків у креативному секторі. 

 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Чому під час війни треба говорити про культуру або незручна спадщина: ХОДА

Як відновити українську медицину після Перемоги?

Підсумки реалізації проєкту "Підтримка діяльності Гуманітарного штабу «Пластового вишкільного центру» у місті Буча»

На Закарпатті стартувала виставка “ЕВАКУЙОВАНІ” та аукціон на користь ЗСУ

The Educational Equality Institute пропонує безкоштовні IT курси для українців/ок

Рятуємо разом: 239 родин з дітьми Херсонщини отримали допомогу у листопаді