Дрон познайомиться з міністром: літальний апарат мріє розказати Федорову про нову програму з інформатики

Дрон і-Гнат хоче зустрітись з Михайлом Федоровим, очільником Міністерства цифрової трансформації, щоб розповісти про освітній проєкт STEAM-інформатика. Це — експериментальна навчальна програма з ...

Додано:
steam_informatics

pexels-startup-stock-photos-7096
Дрон познайомиться з міністром: літальний апарат мріє розказати Федорову про нову програму з інформатики

Дрон і-Гнат хоче зустрітись з Михайлом Федоровим, очільником Міністерства цифрової трансформації, щоб розповісти про освітній проєкт STEAM-інформатика. Це — експериментальна навчальна програма з інформатики, яку вже тестують 7 київських шкіл. Особливість STEAM-інформатики в тому, що предмет вивчають у “зв’язці” з іншими (математикою, фізикою, мистецтвом), а результати одразу застосовують на практиці – програмують дрони. Тому “амбасадором” проєкту став дрон і-Гнат, який має мрію: розповісти міністру про напрацювання в реформуванні ІТ-освіти.

“Кожного року Україні бракує від 20 до 30 тисяч спеціалістів в IT-сфері. Навчальні заклади просто не встигають за розвитком технологій — відповідно  часто не можуть дати потрібну базу знань майбутнім кадрам. Ми передбачали ще кілька років тому таку тенденцію, відтак спільно з Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка вже розробили інноваційну програму STEAM-інформатика. Її завдання: готувати фахівців зі шкільної парти до майбутнього й давати практичні знання”, — розповідає директор ЛИТЕР-ІКТ Ігор Ситник.

Разом з командою STEAM-інформатика дрон і-Гнат хоче обговорити з Михайлом Федоровим проблему підготовки спеціалістів IT-сфери у школах. А також продемонструвати вже готову програму, в якій замість вивчення “гарячих” клавіш комп’ютера та освоєння презентацій у Power Point — програмування, критичне мислення і розвиток soft skills школярів.

Щоб здійснити мрію дрона, команда проєкту STEAM-інформатика запустила флешмоб, до якого можуть приєднатися всі охочі. Потрібно лише поширити на свою сторінку пост дрона й тегнути міністра або лишити коментар під оригінальним постом.

“Майбутнє ближче ніж здається. І це — зовсім не футуристичні автомобілі, не роботи в кожному будинку, не летючі таксі. Майбутнє — це ви — люди. Ваше мислення й сприйняття цього світу. Ваші прагнення та мрії, які з’являються за шкільними партами на полях чернеток. Я вірю, що з моєю допомогою ви відкриєте нові горизонти знань, приберете сумніви й зруйнуєте стіну скептицизму”, — якби дрон умів говорити, то напевно, написав би саме такі слова, наголошує команда “STEAM-інформатика”. 

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії