Дрон познайомиться з міністром: літальний апарат мріє розказати Федорову про нову програму з інформатики

Дрон і-Гнат хоче зустрітись з Михайлом Федоровим, очільником Міністерства цифрової трансформації, щоб розповісти про освітній проєкт STEAM-інформатика. Це — експериментальна навчальна програма з ...

Додано:
steam_informatics

pexels-startup-stock-photos-7096
Дрон познайомиться з міністром: літальний апарат мріє розказати Федорову про нову програму з інформатики

Дрон і-Гнат хоче зустрітись з Михайлом Федоровим, очільником Міністерства цифрової трансформації, щоб розповісти про освітній проєкт STEAM-інформатика. Це — експериментальна навчальна програма з інформатики, яку вже тестують 7 київських шкіл. Особливість STEAM-інформатики в тому, що предмет вивчають у “зв’язці” з іншими (математикою, фізикою, мистецтвом), а результати одразу застосовують на практиці – програмують дрони. Тому “амбасадором” проєкту став дрон і-Гнат, який має мрію: розповісти міністру про напрацювання в реформуванні ІТ-освіти.

“Кожного року Україні бракує від 20 до 30 тисяч спеціалістів в IT-сфері. Навчальні заклади просто не встигають за розвитком технологій — відповідно  часто не можуть дати потрібну базу знань майбутнім кадрам. Ми передбачали ще кілька років тому таку тенденцію, відтак спільно з Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка вже розробили інноваційну програму STEAM-інформатика. Її завдання: готувати фахівців зі шкільної парти до майбутнього й давати практичні знання”, — розповідає директор ЛИТЕР-ІКТ Ігор Ситник.

Разом з командою STEAM-інформатика дрон і-Гнат хоче обговорити з Михайлом Федоровим проблему підготовки спеціалістів IT-сфери у школах. А також продемонструвати вже готову програму, в якій замість вивчення “гарячих” клавіш комп’ютера та освоєння презентацій у Power Point — програмування, критичне мислення і розвиток soft skills школярів.

Щоб здійснити мрію дрона, команда проєкту STEAM-інформатика запустила флешмоб, до якого можуть приєднатися всі охочі. Потрібно лише поширити на свою сторінку пост дрона й тегнути міністра або лишити коментар під оригінальним постом.

“Майбутнє ближче ніж здається. І це — зовсім не футуристичні автомобілі, не роботи в кожному будинку, не летючі таксі. Майбутнє — це ви — люди. Ваше мислення й сприйняття цього світу. Ваші прагнення та мрії, які з’являються за шкільними партами на полях чернеток. Я вірю, що з моєю допомогою ви відкриєте нові горизонти знань, приберете сумніви й зруйнуєте стіну скептицизму”, — якби дрон умів говорити, то напевно, написав би саме такі слова, наголошує команда “STEAM-інформатика”. 

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип