Допомога тим, хто цього потребує

 Сотні дітей та дорослих з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну змушені були покинули свої домівки через активні бойові дії і шукати захисту. Місцем для тимчасового прихистку ...

Додано:
Center Volunteer

305644726_1863407123834254_2073923504736395098_n-2
Допомога тим, хто цього потребує

 

Сотні дітей та дорослих з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну змушені були покинули свої домівки через активні бойові дії і шукати захисту. Місцем для тимчасового прихистку стала, серед інших, і Фастівська територіальна громада. Наразі 10072 людей, зокрема 2154 дитини отримали статус внутрішньо переміщеної особи у громаді. 

Для підтримки потенціалу громади та вирішення масштабних гуманітарних проблем, спричинених збройною агресією російської федерації, у березні 2022 року, у співпраці з Фастівським міським центром соціальних служб, Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за ініціативи та фінансової підтримки Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» розпочали реалізацію програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги». У межах програми передбачається надання благодійної допомоги родинам або членам родин, які рятуючись від війни отримають тимчасовий захист у Фастівській територіальній громаді. 

Родини з дітьми, котрі прибувають до громади, мають можливість отримати продукти та речі першої необхідності, а саме: гігієнічні набори, питну воду, продукти харчування, одяг, а також обігрівачі, засоби повсякденного вжитку, м’який інвентар.    

               photo_2022-09-21 15.06.36  photo_2022-09-21 15.08.59
За 5 місяців роботи команда Програми здійснила оцінку потреб та отримала 1809 заявок на отримання допомоги. 3518 родин з дітьми забезпечно необхідним, зокрема: 

  • надано більше 280 наборів побутової хімії і гігієни, 570 – продуктових наборів; 
  • 270 родин з дітьми отримали гаряче харчування та забезпечно 8900 обідами родини, які знайшли прихисток в громаді;
  • 105 дітей забезпечено сезонним одягом; 
  • закуплено та здійснено передачу до місць компактного перебування евакуйованих осіб з дітьми 40 комплектів м’якого інвентарю (матраців, постільної білизни, подушок ковдр, рушників і речей повсякденної необхідності – обігрівачів «UFO», електрочайники, гігієнічні набори, воду); 
  • закуплено шкільне приладдя для 277 школярів, які залишаються на осінньо-зимовий період у Фастівській територіальній громаді. До списку найнеобхідніший речей увійшли: зошити в лінійку і клітинку з різною кількістю аркушів та обкладинки; папір та альбоми для малювання; гуашеві і акварельні фарби, кольорові олівці; пластилін, клей; косинці, лінійки, ножиці; пенали; кулькові ручки, олівці, пензлики, гумки для стирання.

                photo_2022-09-21 15.10.31

«В мене не вистачає слів, щоб висловити вдячність за ту роботу і допомогу, яку ви надаєте. Дуже важливо відчувати, що ми не покинуті сам на сам зі своїм горем. Віримо в перемогу та розпочинаємо новий етап в житті», – розповідає Олена, яка з двома дітьми покинула свій дім у Луганській області. 

Осінньо-зимовий період вимагає уточнення потреб, тому продовжуємо проводити оцінку потреб сімей, які прибувають до громади та які залишаються на постійне проживання. Наразі команда працює над закупівлею побутового інвентарю та кухонного приладдя для сімей, які залишаються зимувати у Фастівській громаді через зруйноване житло.

Докладаємо разом з партнерами зусиль, аби забезпечити сім’ї з дітьми всім необхідним для комфортного проживання в громаді.

__________

Проєкт СОС ДІТИ впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка України та Консорціумом партнерських організацій. В Консорціум входять СОС Дитячі Містечка Україна, БФ «Слов’янське серце», БО «Українська освітня платформа», ГО ВГЦ «Волонтер», ВБО «Конвіктус», ГПО «Егіда-Запоріжжя», ГО «Інститут Креативних Інновацій», ГО «Відповідальні громадяни».


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільских громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування

Вишнівецька громада на Тернопільщині відтепер має молодіжний простір

"Абетка саморегуляції 6.0" - подорож до себе, яка завершиться ретритом в Карпатах

Розпочалась програма "Соціальне репетиторство": безкоштовне навчання школярів 1-4 класів та підготовка до НМТ для 10 класів