Допомога та підтримка для людей з інвалідністю під час війни. Новий інформаційний проєкт від Доступно.UA

 Громадська організація «Доступно.UA» стала платформою для інформування людей з інвалідністю про допомогу та підтримку під час війни. На ресурсах організації виходять інформаційні дописи про ...

Додано:
lina.machulska

реабілітація загорій
Допомога та підтримка для людей з інвалідністю під час війни. Новий інформаційний проєкт від Доступно.UA

 

Громадська організація «Доступно.UA» стала платформою для інформування людей з інвалідністю про допомогу та підтримку під час війни. На ресурсах організації виходять інформаційні дописи про евакуацію, трансфер, гуманітарну та медичну допомогу в Україні та за кордоном. 

Із початком повномасштабного вторгнення рф в Україну ГО «Доступно.UA» перекваліфікувала свою діяльність на оперативне інформування та координування людей з інвалідністю щодо різних можливостей. З’явились контакти у Польщі, Швеції та Німеччині з організаціями та волонтерами, які допомагають у пошуку прихистку, координують та підтримують людей на місцях. 

Багато українців з інвалідністю завдяки інформуванню від Доступно.UA знайшли для себе можливість евакуюватись на захід України чи за кордон — зокрема і жителі Маріуполя, яким вдалося вирватися з облоги.

Ще досі більшість укриттів є недоступними для людей з інвалідністю. Особливо для тих, хто пересувається на кріслі колісному. Але частина українців з інвалідністю боїться залишати свої домівки ще й через невідомість: як евакуюватися, хто допоможе, чи чекатимуть їх за кордоном?

Тому ми вбачаємо основним нашим завданням під час війни — надавати достатній інформаційний супровід при евакуації по Україні чи за кордон, а також як отримати допомогу відповідно до потреб. 

Ми хочемо, щоб в Україні люди з інвалідністю мали рівні можливості щодо евакуації та отримання інформації. А також, щоб вони завжди могли розраховувати на актуальну інформацію на наших ресурсах.

Усі інформаційні матеріали з’являються на офіційній сторінці організації у фейсбуку та на сайті: 

https://www.facebook.com/dostupnoukraine

https://dostupno.ua/blog_story 

Для додаткових коментарів звертайтесь, будь ласка, на пошту організації: [email protected] 

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Переможці конкурсу міні-грантів від ГО “Заходи” для громадських організацій, що працюють з ВПО у Хмельницькому

16 громад України візьмуть участь у навчанні від Фонду Східна Європа

БФ "Сонячний всесвіт" допомагає постраждалим сім'ям, які проживають у Київській області

"Нормальні пацани і тут перекантуються": благодійну документальну виставу про війну в Україні зіграли у Богуславі

«Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»: хто переміг у конкурсі наукових робіт?

Громади навчаються забезпечувати своїх жителів укриттями