Допомога людям з цукровим діабетом в зоні бойових дій

Війна.. Скільки болю, гіркоти, скорботи у цьому слові. Війна - це нелегке випробування для кожного з нас, особливо для тих людей, що знаходяться в зоні бойових дій. Холодний подих війни уже не один ...

Додано:
Viktoria Palega

Допомога людям в зоні бойових дій
Допомога людям з цукровим діабетом в зоні бойових дій
Війна.. Скільки болю, гіркоти, скорботи у цьому слові. Війна – це нелегке випробування для кожного з нас, особливо для тих людей, що знаходяться в зоні бойових дій.
 
Холодний подих війни уже не один місяць відчувають на собі мешканці Комишуваської громади Запорізького району Запорізької області. Щоденна загроза життю та безпеці кожної сім’ї; руйнування осель та місцевих підприємств після ракетних ударів; постійний стрес, страх, невпевненість в завтрашньому дні, зневіра, відчай, туга за близькими людьми- ось невеликий перелік відчуттів, які щодня переживають мешканці нашої громади. Вкрадені щасливе та радісне дитинство дітей та спокійна , тиха старість у людей похилого віку. Війна жорстока та кривава, але ми впевнені, що людина не народжується для руйнування та війни. Людина народжується, щоб нести в цей світ добро, милосердя, любов та гармонію. Тому саме в таких складних умовах об’єднуються та згуртовуються люди, що мають прагнення допомагати людям, які знаходяться в складному становищі; тим, в кого на фоні стресу та страху загострилися проблеми зі здоров’ям; тим, хто не в змозі забезпечити себе найнеобхіднішим.
 
В рамках субгранту проекту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу наша ГО “Жіночі серця Зарічного” придбала 35 глюкометрів NEO для жителів нашої громади, які хворіють на цукровий діабет за для попередження розвитку ускладнень цукрового діабету та ретельного контролю рівня цукру в крові.
 
Самоконтроль рівня глюкози в крові,за допомогою глюкометра і точне виконання рекомендацій лікаря дозволить запобігти розвитку ускладнень цього тяжкого захворювання. ГО «Жіночі серця Зарічного» дякує БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Європейському Союзу за можливість продовжити та розширити свою діяльність з підтримки постраждалих внаслідок війни українців, яку ми розпочали одразу після повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю.
 
Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю субгрантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО «Жіночі серця Зарічного» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

16 громад України візьмуть участь у навчанні від Фонду Східна Європа

БФ "Сонячний всесвіт" допомагає постраждалим сім'ям, які проживають у Київській області

"Нормальні пацани і тут перекантуються": благодійну документальну виставу про війну в Україні зіграли у Богуславі

«Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»: хто переміг у конкурсі наукових робіт?

Громади навчаються забезпечувати своїх жителів укриттями

Завершено реалізацію проєкту «Школа волонтерства» у Ладижинській міській територіальній громаді