Допомагаємо тим, хто потребує на Харківщині і Сумщині! Надаємо гуманітарну допомогу, здійснюємо психологічну та соціальну підтримку

Наша ініціатива спрямована на підтримку як місцевих жителів, так і внутрішньо переміщених осіб у цих областях. Мета проєкту — покращити якість життя, фізичне та психічне здоров'я людей, а також ...

гуманітарна візуал
Допомагаємо тим, хто потребує на Харківщині і Сумщині! Надаємо гуманітарну допомогу, здійснюємо психологічну та соціальну підтримку

Наша ініціатива спрямована на підтримку як місцевих жителів, так і внутрішньо переміщених осіб у цих областях. Мета проєкту — покращити якість життя, фізичне та психічне здоров’я людей, а також забезпечити доступ до засобів існування. Проєкт фінансується урядом Великої Британії у співпраці з Mercy Corps і триватиме до кінця лютого 2025 року.

Пріоритет надається найбільш вразливим групам: сім’ям, жінкам і дітям у прикордонних та прифронтових зонах, внутрішньо переміщеним особам, літнім людям, особам з інвалідністю, людям, які постраждали від насильства і малозабезпеченим, а також благодійним та громадським організаціям, волонтерським ініціативам, що працюють у соціально-гуманітарній сфері.

Основні напрямки нашої роботи:

  1. Надання гуманітарної допомоги

Понад 5000 мешканців прикордонних, важкодоступних та деокупованих громад Сумської і Харківської області отримають продуктові та гігієнічні набори. Вміст кожного з наборів був створений на основі проведеного опитування щодо потреб у регіонах та за результатами спілкування з вразливими категоріями населення. Пріоритет надаватиметься людям з інвалідністю, особам похилого віку, внутрішньо переміщеним особам, жінкам з неповнолітніми дітьми та вагітним.

Першочергово гуманітарну допомогу видаємо в населених пунктах, де не працюють ринки та утруднене постачання товарів першої необхідності. Продуктові та гігієнічні набори можуть отримати представники вразливих категорій населення Сумської області (Путивльська, Буринська, Білопільська, Річківська, Хотинська, Юнаківська, Краснопільська, Боромлянська, Великописарівська, Кириківська, Тростянецька громади) і Харківської області (Богодухівська, Золочівська громади).

Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам, але через обмежені ресурси пріоритет буде надаватися найбільш вразливим категоріям населення, які проживають в громадах з утрудненим постачанням продуктів та засобів гігієни. Будемо вдячні за відповідальний підхід у заповненні реєстраційної форми, адже це допоможе нам більш об’єктивно здійснити процес відбору заявок.

  1. Надання багатогалузевої допомоги: проведення індивідуальних та колективних консультацій мобільними бригадами

У Сумській і Харківській областях понад 2500 осіб отримають психологічну, психосоціальну та соціально-юридичну допомогу. Передбачається як індивідуальний, так і колективний формати надання допомоги вразливим категоріям населення даних регіонів.

Попередньо дві мобільні бригади працюватимуть у Сумській області (Путивльська, Буринська, Білопільська, Річківська, Хотинська, Юнаківська, Краснопільська, Боромлянська, Великописарівська, Кириківська, Роменська, Тростянецька громади) і Харківській області (Валківська, Краснопільська, Кириківська, Богодухівська, Золочівська, Нововодолазька громада). Їх список може розширюватися відповідно до ситуації у регіонах і попиту серед населення.

Тому чекаємо на ваші реєстрації.

Надання гуманітарної допомоги та робота мобільних бригад здійснюватиметься з серпня, 2024 до січня, 2025 включно. Заявки будуть опрацьовуватися в індивідуальному порядку на щотижневій основі.

Об’єднуємося заради допомоги тим, хто потребує!

 

Довідково

Проєкт «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України» реалізується ГО «Джерело надії України» у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м. Вінниця) і ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м. Рівне) на національному рівні.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Лише пандус не вирішує питання доступності: В Києві обговорили, як забезпечити інклюзивність виборчого процесу після війни

Гінекологічні крісла для жінок з інвалідністю: важливі кроки до інклюзивної медицини

Стартувала програма з євроінтеграції, лідерства та інновацій для української молоді Next Visionaries

Свіжі пропозиції роботи в громадському секторі

Підсумки форуму про права людей з інвалідністю в Україні

Як медичному закладу напряму залучити мільйон доларів на власний проєкт через підтримку іноземних донорів?