Долучайтеся до створення довідника про інституції, які допомагають парламенту України

Програма USAID «Рада: наступне покоління» працює над створенням спеціалізованого довідника інституцій, що співпрацюють з Верховною Радою України, громадами та громадянами.  У довіднику буде зібрано ...

Додано:
Internews Ukraine

291658855_173439228487815_1725607419250901656_n
Долучайтеся до створення довідника про інституції, які допомагають парламенту України

Програма USAID «Рада: наступне покоління» працює над створенням спеціалізованого довідника інституцій, що співпрацюють з Верховною Радою України, громадами та громадянами. 

 У довіднику буде зібрано інформацію про діяльність та напрями роботи всіх організацій та проєктів, які надають міжнародну технічну допомогу Парламенту. 

 Головною метою створення документа є поліпшення взаємодії проєктів міжнародної технічної допомоги з Верховною Радою України (як депутатським корпусом, так і  структурними підрозділами Апарату ВР). 

 Довідник поширюватиметься серед парламентарів, працівників Секретаріатів, Комітетів та фракцій/депутатських груп та інших структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України. Він допоможе їм вибудовувати співробітництво з міжнародними партнерами у законотворчому процесі, в реалізації контрольної функції комітетів та поліпшенні комунікації з виборцями. 

 Запрошуємо представників міжнародних організацій, фондів, програм та проєктів міжнародної технічної допомоги поділитися інформацією про свою діяльність та про те, як вона допомагає Україні. 

Заповнити анкету можна за посиланням до 8 серпня 2022 року. 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Блогінг під час війни. Нові виклики

На Волині працюють над інтеграцією переселенців у життя місцевих громад

Стан культури та креативних індустрій під час війни - результати дослідження

Тбіліські принципи: про наслідки вторгнення в Україну для режиму БВГ/ФТ для НПО в країнах Східного партнерства

Прикладні напрямні партнерства #СтійкістьДляГромад

Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради