Долучайтесь до соціального проекту “Твій голос вирішить все”

Шановні представники закладів освіти,  громадських організацій, та ініціативні групи, долучайтесь до соціального проекту  "Твій голос вирішить все", що реалізується ГО "Ти потрібен Україні" за ...

Додано:
Liliia Virovkina

UKRAINE NEEDS YOU(2)
Долучайтесь до соціального проекту “Твій голос вирішить все”

Шановні представники закладів освіти,  громадських організацій, та ініціативні групи, долучайтесь до соціального проекту  “Твій голос вирішить все”, що реалізується ГО “Ти потрібен Україні” за сприянням Посольства США в Україні

І зразу почнемо із відповідей на Ваші часті питання:

1) Проект стосується виборів народних депутатів у Верховну Раду України?

Так, і не тільки! В ході спільного заходу ми спробуємо з Вами зрозуміти взагалі, що таке представницькі посади та органи, та якими повноваженнями вони наділені (Президент України, Верховна Рада України, органи місцевого самоврядування), чим вони відмінні від інших посад та державних органів.Але при цьому проект – аполітичний, без агітацій.

2) Мета проекту та заходів?

Активізація молоді та не тільки для участі в голосуванні на виборах, а також створення таких “агентів змін”,які зможуть за принципом “рівний – рівному” донести важливість кожного голосу своєму оточенню.

3) Який формат проекту та заходів? Що для цього необхідно?

Захід – це одноденний тренінг, від 3 до 6 годин (в залежності від умов). Захід проводиться в ігровій формі, це не лекція та не навчання. Для заходу треба вільне приміщення, бажано із стільцями в круг, а також 1 стіл для кава брейку. Кава брейк та канцелярія – це наш клопіт.

Другим етапом проекту після заходу є відкритий конкурс творчих робіт, створених з метою активізації людей брати участь в голосуванні на виборах.

4) Кількість учасників, необхідна для проведення заходу? Яка цільова аудиторія? Ви їх самі шукаєте чи треба нам їх покликати?

На жаль, в нас немає можливості самостійно в кожному населеному пункті шукати учасників заходу. Ми приїзджаємо, коли організація або ініціативна група зібрала для нас охочих людей. Кількість людей від 14 осіб (включно), віком від 18 років (включно, можливо невеликий процент осіб, яким немає ще 18 років, без обмежень щодо літніх людей).

5) В які населені пункти Ви можете приїхати?

В будь-який населений пункт Дніпропетровської області, навіть села. Єдиною умовою є не повторювати заходи в одних і тих ж місцях. Наприклад, в м. Кривий ріг ми були вже 2 рази, тому не бажано. Траспортні витрати ми покриваємо самостійно, для Вас проект є повністю безоплатним.

6) Хто Вас може запрошувати? І що для цього треба?

Запрошувати можуть навчальні заклади, громадські організації, органи влади, органи місцевого самоврядування, ініціативні групи та просто активні громадяни (врахувуючи вище вказані умови для запрошення). Дату заходу обираєте Ви, а ми вже узгоджуємо із Вами.

7) І останнє питання: хто Ви? І чи проект узгоджений відповідними органами?

Ми – Громадська організація “Ти потрібен Україні”
https://uny.org.ua/ – сайт,
https://www.facebook.com/ngouny/ - сторінка у ФБ;
https://www.facebook.com/groups/YOUARENEEDED/?ref=bookmarks – група даного проекту.

Так, проект узгоджений із Департаментом освіти Дніпропетровської ОДА, Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА, реалізується за сприянням Посольства США в Україні впродовж лютого – листопада 2019 року.

Ми надіємось, що відповіли на всі – всі питання, які Вам цікаві на даному етапі ознайомлення.
Щодо окремих нюансів – заповнюйте заявку, вказуйте питання, ми обов’язково з Вами зв’яжемось.

Ми чекаємо Ваших заповнених заяв!

У разі виникнення питань:
Голова ГО “Ти потрібен Україні”
Вірьовкіна Лілія
тел 0505304977
пошта [email protected]
[email protected]


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Актуальні конкурси липня

Презентовано онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Відеотрансляції

В Бахмуті відбулося друге блог-кафе на тему «Власний сайт та просування в соцмережах»

Соціальних підприємців запрошують навчитися у проєкті “Від ідеї до соціального бізнесу за 90 днів”

«Легенда, що повертається»: відеоролик до 130-річчя з дня народження Петра Франка