До Глобального тижня медіаграмотності на Полтавщині провели навчання для бібліотекарів

Про медіагігієну під час війни, протидію російським фейкам і пропаганді говорили під час інтерактивного навчання 27 жовтня 2022 року у Решетилівській центральній міській бібліотеці імені О.М. ...

Додано:
tviisvit

IMG_2396
До Глобального тижня медіаграмотності на Полтавщині провели навчання для бібліотекарів

Про медіагігієну під час війни, протидію російським фейкам і пропаганді говорили під час інтерактивного навчання 27 жовтня 2022 року у Решетилівській центральній міській бібліотеці імені О.М. Дмитренка. Навчання зібрало бібліотекарів, працівників шкільних бібліотек та журналістів, а організувала захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ». 

Провести захід  організатори запропонували в межах Глобального тижня медіаграмотності, який проходив в усьому світі з 24 по 30 жовтня. Як зазначалося, понад 60 працівників публічних бібліотек та активної молоді Полтавщини вже пройшли подібне навчання, аби розвивати критичне мислення та свій рівень медіаграмотності у час війни. Одноденний інтенсив, покликаний формувати навички поведінки в інформаційній площині під час військових дій створили фахівці та експерти громадської організації.

Під час навчання керівник проєкту Олександр Чепур, презентував учасникам і учасницям методичні розробки і інформаційні матеріали. Провела інтерактивне навчання тренерка з медіаграмотності Олена Бурім.  

Організатори сподіваються, що саме працівники бібліотек пропагуватимуть медіаграмотність серед користувачів, особливо серед дітей і молоді, адже учасниці і учасники вчилися вмінням розрізняти дезінформацію, протистояти їй, а також вчити цьому інших. В цей день відбувався національний тест з медіаграмотності, а отже всі мали змогу перевірити наскільки добре вони вміють боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

IMG_2458

Заходи проходять завдяки проєкту «Маяки критичного мислення», що реалізується за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) та фінансування Європейського Союзу. та продовжується і наш проєкт «Маяки критичного мислення: підвищення рівня медіаграмотності серед молоді малих міст Полтавської і Київської областей». 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з “МХП – Громаді” запускає фінансування ветеранського бізнесу

Гаґада — українською мовою

В українській столиці мистецтва, місті Львів, продовжується виставка «Мистецтво перемагає війну»

Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Результат дослідження "Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну"