До Глобального тижня медіаграмотності на Полтавщині провели навчання для бібліотекарів

Про медіагігієну під час війни, протидію російським фейкам і пропаганді говорили під час інтерактивного навчання 27 жовтня 2022 року у Решетилівській центральній міській бібліотеці імені О.М. ...

Додано:
tviisvit

IMG_2396
До Глобального тижня медіаграмотності на Полтавщині провели навчання для бібліотекарів

Про медіагігієну під час війни, протидію російським фейкам і пропаганді говорили під час інтерактивного навчання 27 жовтня 2022 року у Решетилівській центральній міській бібліотеці імені О.М. Дмитренка. Навчання зібрало бібліотекарів, працівників шкільних бібліотек та журналістів, а організувала захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ». 

Провести захід  організатори запропонували в межах Глобального тижня медіаграмотності, який проходив в усьому світі з 24 по 30 жовтня. Як зазначалося, понад 60 працівників публічних бібліотек та активної молоді Полтавщини вже пройшли подібне навчання, аби розвивати критичне мислення та свій рівень медіаграмотності у час війни. Одноденний інтенсив, покликаний формувати навички поведінки в інформаційній площині під час військових дій створили фахівці та експерти громадської організації.

Під час навчання керівник проєкту Олександр Чепур, презентував учасникам і учасницям методичні розробки і інформаційні матеріали. Провела інтерактивне навчання тренерка з медіаграмотності Олена Бурім.  

Організатори сподіваються, що саме працівники бібліотек пропагуватимуть медіаграмотність серед користувачів, особливо серед дітей і молоді, адже учасниці і учасники вчилися вмінням розрізняти дезінформацію, протистояти їй, а також вчити цьому інших. В цей день відбувався національний тест з медіаграмотності, а отже всі мали змогу перевірити наскільки добре вони вміють боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

IMG_2458

Заходи проходять завдяки проєкту «Маяки критичного мислення», що реалізується за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) та фінансування Європейського Союзу. та продовжується і наш проєкт «Маяки критичного мислення: підвищення рівня медіаграмотності серед молоді малих міст Полтавської і Київської областей». 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Вінниці відбувся Форум для комунікації громадянського суспільства та органів влади «Простір взаємодії»

Експерти розповіли про здобутки та виклики децентралізації та диджиталізації адмінпослуг

П’ять організацій Мережі увійшли до 100 кращих доброчинних організацій 2022 року

Міжпоколіннєві ініціативи реалізовували у Тернопільській та Львівській областях

В Тернополі розглядали шляхи покращення якості надання правової допомоги переселенцям та волонтерам

Більш як пів тисячі керівників та фахівців будинків дитини з усієї України завершили масштабне навчання