До 25 квітня триває конкурс серед фотографів України, Молдови та Грузії

Відкритий конкурс серед фотографів України, Молдови та Грузії оголосили Культурний фотографічний Центр PhotoCULT у партнерстві з Генеральним Консульством України в Мюнхені та Культурним Центром ...

Open-Call_maket_ver4_shortENG_1300x742
До 25 квітня триває конкурс серед фотографів України, Молдови та Грузії

Відкритий конкурс серед фотографів України, Молдови та Грузії оголосили Культурний фотографічний Центр PhotoCULT у партнерстві з Генеральним Консульством України в Мюнхені та Культурним Центром Пасінгер Фабрік.

Тема конкурсу: “Ми там, куди ми йшли. Реверсивний погляд у завтра”.

Ми забуваємо. Ми прагнемо кращого, нехтуючи тим, що майбутнє саме таке, яким ми створювали його вчора. А вчора нам було не дуже й то до роздумів. Точка погляду вперед завжди знаходиться в теперішньому часі. От чому так важко дивитись у завтра із вчорашнього дня. Ми намагаємось від”єднатись, відчепитись, вилікуватись від травми минулого, як від страшної хвороби. Але не помічаємо, що замість лікування знімаємо симптоми та зовнішні прояви. Що далі? А далі коло історії виведе нас на те ж саме місце, з тими ж симптомами, з тим же глибоким відчуженням від незручної пам”яті.  Тому що пам”ять це не валіза із камінням, які треба викинути геть. Пам”ять це наш внутрішній код, що відкриває нам перспективу на зміни.

Тема конкурсу покликана розкрити загальну тему демократичних перетворень у трьох країнах, які піддалися агресії з боку Росії – Україні, Грузії, Молдові. Ціль конкурсу – стати приводом для роздумів та рефлексій у відношенні культури збереження пам’яті, критичного погляду та розуміння, що наше минуле завжди буде з нами і тільки збагнув, прийнявши його ми зможемо йти далі заради розвитку та миру, не повторюючи помилок, що трапилися.

Переможців конкурсу буде визначено експертним жюрі. З Молдови, України та Грузії буде визначено по одному фотографу.

Роботи переможців будуть представлені на спільній виставці у галереї Культурного Центру Пасінгер Фабрік у Мюнхені (3.07-15.09.2019), а самих переможців буде запрошено з візитом до Мюнхену на відкриття виставки, проведення Artist Talk (публічної зустрічі) та знайомство з місцевим культурним середовищем. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання переможців, друк та офрмлення фотографій для виставки, а також, друкують каталог накладом 250 штук.

Роботи авторів, які потраплять до шорт-ліста, будть представлені у форматі слайд-шоу у галереї Пасінгер Фабрік у період роботи виставки “Ми там, куди ми йшли”.

Детальніше про умови конкурсу тут.

Прийом робіт на конкурс триває до 23:59 год за київським часом 25 квітня 2019 року включно.

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційних ресурсах Центру PhotoCULT 1 травня 2019 року. Організатори конкурсу повідомлять заявників про результати розгляду заявок на вказані в анкеті електронні скриньки.

 

Конкурс реалізовується в Україні, Молдові та Грузії Культурним фотографічним Центром PhotoCULT за ініціативи та фінансової підтримки Генерального Консульства України в Мюнхені та Культурного Центру Пасінгер Фабрік у Мюнхені.

 

Джерело: PhotoCULT.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

В Одесі обговорювали розвиток системного підходу у роботі з конфліктами у громадах

Стартував 10 Відкритий Університет Реформ

Digital Youth: соціальні виклики громад очима молоді

Декомунізація: вільний від пропаганди простір України

Акторка "Дикого театру": ми не лише провокуємо глядача, ми наштовхуємо його на роздуми

Громадські активісти розпочали кампанію на підтримку запуску сервісу Google for Nonprofits в Україні