До $100 тисяч підтримки: підприємцям пропонують інвестувати у розвиток бізнесу на Донбасі

Данська рада у справах біженців (DRC) інформує про продовження програми бізнес-партнерства у Донецькій та Луганській областях. Програма передбачає допомогу у розвитку бізнесів, які сприяють ...

Додано:
andmalynka

IMG_9792
До $100 тисяч підтримки: підприємцям пропонують інвестувати у розвиток бізнесу на Донбасі

Данська рада у справах біженців (DRC) інформує про продовження програми бізнес-партнерства у Донецькій та Луганській областях. Програма передбачає допомогу у розвитку бізнесів, які сприяють збільшенню доходів місцевого населення.

За інформацією прес-служби, гранти пропонують в рамках «Програми економічного розвитку східної України». Учасниками такої програми можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.

Допомога надається  за принципом співінвестування: грантова підтримка від Данської ради у справах біженців (DRC) до $100 тис. та обов’язковий вклад партнера до 50 % загального бюджету проєкту.

«Важливо, щоб проєкт був спрямований на збільшення доходів місцевого населення Донецької чи Луганської областей, в тому числі за рахунок прямого залучення жителів (як партнерів проєкту, постачальників сировини тощо). Одним з вже успішно реалізованих проєктів є побудова хабу для збору та перетримки тварин у селі Торське Донецької області. Завдяки такому хабу, фермер Олег може збирати овець з різних ферм, підвищуючи рентабельність як свого господарства, так і партнерів», — інформує DRC.

Крім того, в організації наголошують, що заявки на грант повинні обов’язково передбачати розширення вже існуючого бізнесу, а сам бізнес-проєкт має бути прибутковим.

Дізнатись більше про програму і подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, «Програма економічного розвитку східної України» реалізується DRC у Донецькій та Луганській областях з 2017 року, надаючи усесторонню грантову підтримку внутрішньо переміщеним особам та іншим жителям цих областей. Проєкт фінансується Швейцарією через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, а також урядом Великої Британії і покликаний стимулювати відродження економіки регіону. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Де в Україні навчатись цивільному захисту?

Які правові потреби в українців під час війни - результати дослідження

Календар "Твій дзен - 2023": для ментального здоров’я команди і допомоги ЗСУ

Лікарня з Новгород-Сіверського просить 11 млн грн коштів проєкту United24 на ремонт приміщення - StateWatch

Психологиня Наталія Сабліна: ми не одразу бачимо травму війни

Як пенсіонерка з Дніпропетровщини заснувала волонтерський центр «Павутинка»