Для жінок-ВПО Черкащини здійснюється консультаційний супровід у відносинах з органами влади та соціальними службами

Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» здійснюється консультаційний супровід жінок-ВПО у відносинах з органами влади та соціальними службами на базі офісу ...

Додано:
liga4

ЛЖВ_3
Для жінок-ВПО Черкащини здійснюється консультаційний супровід у відносинах з органами влади та соціальними службами

Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» здійснюється консультаційний супровід жінок-ВПО у відносинах з органами влади та соціальними службами на базі офісу організації.

Сьогодні дуже актуальною стає проблема рівного доступу жінок-ВПО до соціальних та правових послуг, яка пов’язана із закритістю органів влади в умовах війни та слабкою обізнаністю жінок-ВПО в електронних сервісах. В умовах коли більшість послуг надаються онлайн або потребують онлайн верифікації, люди, які не мають техніки або не вміють користуватись смартфонами, стають відрізаними від багатьох послуг у складний час або витрачають набагато більше часу та сил, щоб отримати необхідну допомогу, тому наша організація допомагає жінкам-ВПО отримувати послуги у нових громадах Черкаської області. 

Громадською організацією  «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» організовано консультаційний супровід експертів ГО для жінок – ВПО у питаннях отримання соціальних послуг, цифрової безпеки, вирішення питань соціального забезпечення та отримання допомоги від ОМС. Також експерт допомагає жінкам у заповненні необхідних документів, комунікації з ОМС. 

Консультаційний супровід експертів можливий онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber, за телефоном гарячої лінії та під час особистого звернення до офісу організації, контакти організації:

- телефон гарячої лінії +38 066 886 83 12

- електронна пошта [email protected]

- сторінка в Facebook https://www.facebook.com/lwv.ngo/ 

Діяльність здійснюється за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation- a Project of the German Marshall Fund of the United States. 
Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина