Для українців за кордоном створили цифрове ком’юніті

В Українському кризовому медіа-центрі презентовано мобільний застосунок для комунікації українців за кордоном “I’m Ukrainian mobile app”. За словами керівника проекту, голови Товариства дослідників ...

Додано:
ngo.tdu

52759386806_4bd9e0db72_c
Для українців за кордоном створили цифрове ком’юніті

В Українському кризовому медіа-центрі презентовано мобільний застосунок для комунікації українців за кордоном “I’m Ukrainian mobile app”. За словами керівника проекту, голови Товариства дослідників України Павла Остапенка, головною ідеєю було згуртовувати українців у тих країнах, куди вони виїхали, втікаючи від війни, допомогти їм і далі відчувати себе частинкою України, створювати спільноти як за місцем проживання, так і за інтересами.

«Ми вирішили не створювати черговий месенджер, а піти шляхом наповнення цікавим контентом по кожній країні, – пояснив він. – Це стосується культурних подій, мітапів, всілякої допомоги».

 52759871078_e2b0f0bdb1_k

Встановивши мобільний застосунок I’m Ukrainian, користувач отримує контент тієї країни, в якій знаходиться та має змогу в подальшому його самостійно доповнювати. Сьогодні географія користування продуктом охоплює 30 країн. Загалом розробник планують її розширити до 50 країн.

«Звісно, є країни, які не будуть у застосунку. Ці країни всі знають за голосуванням в ООН. Ми б радили українцям покидати їх», – зауважив Павло Остапенко.

Серед ключових можливостей додатку – допомога українцям у розвитку їх бізнесу в країні перебування. У зв’язку з цим модераторка заходу, журналістка Громадського радіо Руслана Брянська запитала, що треба, наприклад, зробити українці, яка знаходиться у Португалії, займається манікюрним мистецтвом і хоче для створення попиту розповісти про свою справу іншим українцям?

«Потрапити на карту бізнесів нашого застосунку, – відповів голова Товариства дослідників України. – Для цього треба нам написати листа на пошту або пройти авторизацію. На жаль, ми змушені використовувати предмодерацію. Це убезпечує від можливих провокацій і спроб прихильників північного сусіда вийти на цей майданчик».

Ще однією особливістю I’m Ukrainian є його інтеграція із застосунком «Дія». Про неї розказав менеджер впровадження електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України Олексій Вовк.

 

 

Джерело: УКМЦ.


Тематика публікації:     

Останні публікації цього розділу:

Опитування щодо стійкості представників ОГС

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод