Для соціальної допомоги на Луганщині – нове обладнання

Центр спільного розвитку «Дієва громада» в рамках проєкту «Допомога завжди поруч» передав обладнання Старобільському територіальному центру соціального обслуговування. Обладнання призначене для ...

Додано:
Viktoria_T

DSC_0796
Для соціальної допомоги на Луганщині – нове обладнання

Центр спільного розвитку «Дієва громада» в рамках проєкту «Допомога завжди поруч» передав обладнання Старобільському територіальному центру соціального обслуговування. Обладнання призначене для роботи мультидисциплінарної команди терцентру, яка надаватиме соціальні послуги в населених пунктах Старобільської громади. Серед переданого обладнання – електрофен, машинка для підстригання, бензокоса, бензопила, шліфмашина, набір лопат для прибирання снігу, набір господарських сумок, медичні маски, тонометр, стерилізатор та багато іншого.

За допомогою даних інструментів будуть надаватись соціальні послуги перукаря, медсестри та дрібного ремонту. Саме ці позиції входять до обов’язків мультидисциплінарної команди. В першу чергу, послуги надаватимуть в селах Калмиківка, Лиман, Підгорівка та Половинкине. Старобільський терцентр прийматиме заявки на надання вказаних послуг. В залежності від кількості поданих заявок, буде сформований графік виїздів мультидисциплінарної команди.

Просимо всіх інформувати самотніх жителів похилого віку, які потребують вказаних послуг та проживають у цих селах, про необхідність подати заявку на таку допомогу. Заявки слід подавати у старостати за місцем свого проживання.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою. Цей проєкт є частиною «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Електрично заряджена вода»: як трамвай-рельсовоз став водовозом у Миколаєві ВІДЕО

З 1 січня 2023 буде зупинено прийом заявок у конкурсі суб-грантів у проєкті EU4CSOs Emergency Actions

Бережанська спільнота, шлях до успіху (част. 2)

Експерти вивчали гуманітарні, правові потреби та доступність публічних послуг для ВПО в Запорізькій області

Антикризові інструменти місцевого економічного розвитку

Освіта в умовах блекауту. Освітній маркер #21