Для мешканок Черкащини працює безкоштовна психологічна лінія

Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» здійснюється робота безкоштовної психологічної лінії для жінок “Ти не одна” на базі офісу організації.Досвід побачених бойових дій, ...

Додано:
liga4

ЛЖВ_2
Для мешканок Черкащини працює безкоштовна психологічна лінія

Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» здійснюється робота безкоштовної психологічної лінії для жінок “Ти не одна” на базі офісу організації.

Досвід побачених бойових дій, стрес від переїзду, втрата роботи, нерозуміння майбутнього дуже впливає на психоемоційний стан та збільшення комплексу психологічних проблем. 

Спеціалісти нашої організації допоможуть врівноважити емоційний стан, адаптуватись у нових громадах, мотивувати на подальші дії з пошуку роботи, побудувати нове життя в умовах війни.

Психолог нашої організації щоденно надає психологічні консультації для жінок-ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької областей. Консультації психолог проводить онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber, за телефоном гарячої лінії та під час особистого звернення до офісу організації, контакти організації:

- телефон гарячої лінії +38 066 886 83 12

- електронна пошта [email protected]

- сторінка в Facebook https://www.facebook.com/lwv.ngo/ 

Діяльність здійснюється за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States. 

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації