Діти «зазирнули в минуле» разом із Ірині Мерлені

24 червня 2016 року у Державному музеї іграшки продовжилася благодійна акція «Зазирнути в минуле». Діти із багатодітних та малозабезпечених родин, учасників АТО та діти-сироти Вишгородського ...

Додано:
ad_unity

IMG_8043
Діти «зазирнули в минуле» разом із Ірині Мерлені

24 червня 2016 року у Державному музеї іграшки продовжилася благодійна акція «Зазирнути в минуле».

Діти із багатодітних та малозабезпечених родин, учасників АТО та діти-сироти Вишгородського району, зокрема із сіл Нові Петрівці, Старі Петрівці, міст Лютіж та Вишгород, відвідали «Державний музей іграшки» в Києві.

IMG_8010

Акція розпочалася з короткої історії про виникнення районів нашої столиці. А в музеї на дітей уже чекала зіркова гостя акції – олімпійська чемпіонка із вільної боротьби Ірині Мерлені.

Всі присутні із захопленням розглядали іграшки різних епох. Адже крім промислових зразків у фондах музею зберігаються унікальні авторські роботи та барвиста колекція українських народних робіт. Перлинами експозиції вважаються лялька ХІХ ст. і пупс-африканець родини академіка Олександра Богомольця, ялинка з курячого пір’я роботи Софії Зими, діюча модель парового двигуна, трансформер «Від коня до трактора» (40-і роки ХХ ст.), піонерська залізниця (1954 рік).

Бачили діти і іграшки із сиру, соломи, дерева та витвори майстрів сучасності. Найбільше всім присутнім припали до душі калатушка, пугайло та саморобний кінь.

Музей іграшки, справді, унікальний для всіх поколінь має свої привабливі експонати. Це підтвердила Ірині Мерлені, яка сказала, що ця акція потрібна не тільки дітям, а й дорослим. Адже вона відкриває нові погляди на нашу історію і багатогранну культуру. Ще зіркова гостя побажала юним споглядачам щасливої світлої долі.

IMG_8013 IMG_8002
IMG_7968 IMG_7926
IMG_8048 IMG_8133
Варто тільки додати, що ця акція відбулася вже не вперше завдяки підтримці спонсорів громадської організації «ЕД Юніті». «Це чудова нагода виховувати нове покоління з любов’ю до своєї країни, її історії та культури. А ще допомагати тим, хто потребує цього найбільше сьогодні» - кажуть організатори. Не дарма ж існує прислів’я: «Хто не знає свого минулого, той не зможе будувати своє майбутнє!».


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»