Діти у фокусі уваги: українські громадські та благодійні організації відвідали захід за участі королеви Швеції

Представники 8-х українських громадських та благодійних організацій зібралися у Варшаві на партнерську зустріч, яку організував міжнародний фонд World Childhood Foundation. Фонд (який часто називають ...

photo1698936139
Діти у фокусі уваги: українські громадські та благодійні організації відвідали захід за участі королеви Швеції

Представники 8-х українських громадських та благодійних організацій зібралися у Варшаві на партнерську зустріч, яку організував міжнародний фонд World Childhood Foundation. Фонд (який часто називають просто Childhood) зібрав партнерів, що опікуються дітьми в Україні. Допомагають, захищають їхні права, дають можливості налагодити життя сім’ям, які постраждали від війни. Фонд Childhood понад 20 років тому заснувала королева Швеції Сільвія. Вона особисто спілкувалася із українцями у Варшаві. 

«Впродовж кількох насичених днів обміну досвідом та знаннями у Варшаві ми також почули жахливі історії. Але водночас побачили нестримний бойовий дух, який спонукає цих відданих людей захищати дітей посеред війни», – заявили у правлінні Childhood. 

photo1698936154

У заході взяла участь міжнародна благодійна організація Партнерство «Кожній Дитині», яка співпрацює з фондом з 2004 року. У Варшаві Партнерство «Кожній Дитині» представляли директорка Василина Дибайло та її заступниця Зінаїда Кияниця. Нині Childhood фінансує один з проєктів організації, націлений на підтримку дітей раннього віку, які перебувають у будинках дитини.

Саме для того, щоб зрозуміти, яка саме допомога потрібна українським дітям, керівництво фонду і зібрало цей захід. Впродовж двох днів представники громадського сектору озвучували проблеми, обмінювалися досвідом їх розв’язання, ділилися результатами своїх проєктів у період війни.

Окремі блоки заходу були присвячені дітям, які постраждали від насильства, дітям, які у період війни залишилися без батьківського піклування, становищу дітей ромів, тощо.

photo1698936107

Також питання допомоги Україні обговорювали під час зустрічі у посольстві Швеції за участі шведських та українських дипломатів, міністрів соціальної політики Швеції та Польщі та інших посадовців. 

«Під час зустрічей у Варшаві нас вразили відвертість європейських партнерів, бажання зануритися у проблему, бажання допомогти, глибокий інтерес до того, що відбувається в Україні», – зазначила заступниця директора з реалізації програм Партнерства «Кожній Дитині» Зінаїда Кияниця.  

А після перемоги домовилися провести такий захід вже в Україні, щоби разом працювати над повоєнною відбудовою.

 

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”