“Діємо для здоров’я” та Укрпошта продає NFT найтурботливішої марки

Україно-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я” разом з Укрпоштою створили найтурботливішу поштову марку, яка мотивує піклуватися про старших рідних. До 14 липня включно її можна придбати як ...

Додано:
akrasnoplakhtych

OG_2021_06_04_400237_Small
“Діємо для здоров’я” та Укрпошта продає NFT найтурботливішої марки

Україно-швейцарський проєкт “Діємо для здоров’я” разом з Укрпоштою створили найтурботливішу поштову марку, яка мотивує піклуватися про старших рідних. До 14 липня включно її можна придбати як NFT-токен на платформі Open Sea. Той чи та, хто придбає цю поштову марку, буде володіти мистецьким твором, який оберігається блокчейн технологією. 

365_NFT_preview-02В Україні понад 75 % смертей від ускладнень, пов’язаних із COVID-19, спостерігають серед людей старше 60 років. Щоб мотивувати людей більше піклуватися про своїх старших рідних у часи пандемії, була створена кампанія “365 днів турботи”. Вона складається із простих та дієвих порад на кожен день, щоби спростити турботу про рідних. Ці поради можна знайти у соціальних мережах, а також на сайті кампанії. Кампанія реалізується спільно із Центром громадського здоров’я МОЗ України. 

 Що це за марка?  У рамках кампанії “365 днів турботи” була створена марка разом із Укрпоштою за проєктом “Власна марка”. Фізичні листи із цією маркою українці могли надіслати своїм рідним у День турботи про рідних, 4 червня. Зараз “Діємо для здоров’я” з Укрпошта створили NFT-токен, тобто мистецький цифровий об’єкт у вигляді найтурботливішої марки. Кошти із продажу токену будуть використані, щоб попіклуватися про старших людей, в яких немає близьких. 

Як її можна придбати?

  1. Створити собі електронний гаманець Metamask. Для цього можна встановити розширення Metamask у браузері
  2. Придбати криптовалюту у гаманці або перевести її з іншого гаманця. Для NFT-токенів здебільшого використовується Ethereum (ETH)
  3. Зареєструватися на сайті Open Sea
  4. Знайти лот “Найтурботливіша марка” й робити ставки 

Аукціон на придбання “Найтурботливішої марки” буде тривати до 14 липня 2021 року включно.

Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» (Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні) має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від НІЗ. Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Проєкт реалізується на національному, регіональному (Львівській, Дніпропетровській, Полтавській, Рівненській та Херсонській областях) та територіальному рівнях (робота із громадами). Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті та у Фейсбуці проєкту.

«Власну марку» Укрпошта виготовляє за власним дизайном замовника. Це унікальна марка, аналогів якої більше не буде. Їх випускають, щоб увіковічити пам’ятні дати й святкові події. Цією маркою можна користуватися для відправлення листів. Більше про марку — за посиланням

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Скористайтеся безкоштовними консультаціями для вашого бізнесу в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки»

КПВВ з окупованим Кримом – що нового у вересні

Розвиток громади – справа кожного. Як громади залучають мешканців до стратегічного планування

Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві

Новий поштовх до розвитку бюджету участі в громадах східних областей України

В Чернігові відбувся Форум щодо захисту прав землевласників та землекористувачів