Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”

Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”Економіка України має працювати для підтримки армії та наближення нашої перемоги.Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і ...

Додано:
tetyanavechirko

pexels-pixabay-357514
Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”
Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”

Економіка України має працювати для підтримки армії та наближення нашої перемоги.

Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”.

– Як перезапустити бізнес на новому місці?
– Які особливості трудових відносин під час воєнного стану?
– Які права та гарантії мають мобілізовані працівники?

Кампанію підтримує Проєкт МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”, що фінансується ЄС.
Кожного тижня ми розповідатимемо, де шукати відповіді на ці та інші найактуальніші запитання.

Реалізація проекту здійснюється з метою підтримки бізнесу та попередження порушень прав працівників під час дії воєнного стану шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території України та мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги.

Роботодавці зможуть отримати консультації з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків, з питань, пов’язаних із релокацією бізнесу до безпечних регіонів та інших залишивши заявку на інформаційному порталі у розділі «Консультаційна підтримка роботодавців» (https://pratsia.in.ua) за посиланням: https://pratsia.in.ua/consultation.php.

Також працівники і роботодавці можуть отримати консультації скориставшись сервісом «Інтерактивний інспектор», а саме: надіслати запитання використовуючи чат-бот Telegram-каналу @Smudspbot; поставити запитання в групі Telegram-каналу Smudsp Call center посилання https://t.me/+vLLg54geUFE0YTYy ;

зателефонувати за номером: (093) 472 25 30 (вартість згідно з тарифами вашого оператора); електронною поштою: [email protected]; заповнити форму для отримання роз’яснень ((https://smu.dsp.gov.ua/onlain-konsultatsiia/)

Відповіді на свої питання заявники можуть отримати у зручний для себе спосіб: електронною поштою; на месенжер (Viber, WhatsApp, Telegram); телефоном.

Діяльність Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці здійснюється також шляхом підтримки ефективної співпраці з іншими урядовими службами, державними і приватними установами, які працюють у сфері додержання прав працівників, а також з роботодавцями і працівниками та їхніми організаціями.

Посилання на і повідомлення про інформаційну компанію «Україна працює» в Telegram-каналі Східного міжрегіонального управління державної служби України з питань праці для використання в групах і на каналах в мессенджерах (Viber, WhatsApp, Telegram). 

Номер за порядком
Посилання на інформаційні повідомлення про інформаційну компанію «Україна працює» в Telegram-каналі


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Безкоштовні юридичні консультації для населення, представників громадського сектору та волонтерів

Реєстрація на отримання грошової допомоги для родин ВПО в Тернопільській та Хмельницькій області

Заява про неприпустимість відновлення куріння у приміщеннях на робочих місцях через тютюнову поправку №20 у законопроєкті №5616

В Україні створено інструмент, який дозволяє відслідковувати зміну риторики роспропагандистів

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини