Держенергоефективності розширює співпрацю з USAID

9 листопада Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками технічного аудиту Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», з якими обговорив ефективність ...

Реформи
Держенергоефективності розширює співпрацю з USAID

9 листопада Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками технічного аудиту Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», з якими обговорив ефективність співпраці Агентства з Проектом. Про це повідомляється на сайті Урядовий портал.

За словами Голови, важливою частиною технічної допомоги від Проекту є сприяння популяризації питань підвищення енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Проект надав підтримку під час організації Форуму енергоефективного партнерства, який проходив 22 травня 2015 року, а також VIIМіжнародного інвестиційного бізнес-форуму з енергоефективності та відновлюваної енергетики, відкриття якого відбудеться 10 листопада у Міжнародному виставковому центрі.

Також Проект долучився до реалізації впровадженого Держенергоефективності «Плану 473», а саме – широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань енергоефективності, яка проходила в районних центрах країни. На сьогоднішній день проведено 459 семінарів-практикумів.

Сергій Савчук зазначив, що Держенергоефективності зацікавлене у подальшій співпраці з Проектом, зокрема, щодо напрацювання методології визначення базового рівня споживання енергії, що є важливим підзаконним актом для запровадження ринку енергосервісу в бюджетній сфері України. За його словами, нагальним на сьогодні є й питання системи моніторингу у сфері енергоефективності.

«Агентство активно працює над створенням Фонду з енергоефективності. Ми зацікавлені у консультаціях експертів та залученні інвестицій», – сказав  Сергій Савчук.

Він також наголосив, що доцільно розширити співпрацю Агентства та Проекту в напрямку залучення малозабезпечених верств населення (отримувачів житлових субсидій) до програм енергоефективності, зокрема із застосування кращого західного досвіду щодо надання субсидій. Мета – надати можливість спрямування коштів на реалізацію енергоефективних заходів.

Загалом сторони визнали необхідність продовження співпраці Держенергоефективності та Проекту USAID.

Довідково

Держенергоефективності співпрацює з Проектом USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” в рамках меморандуму про взаєморозуміння, підписаного 13 березня 2014 року.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Курс на успіх: освітні експеременти в Поромівській ОТГ

“Мені сказали не приходити сюди в кедах”: як у Києві відбулася антивиставка “Освітня барикада”

Барометр свободи слова за січень 2019 року

Більше половини українців зважатимуть на проєвропейськість кандидата у президенти – соцопитування

Заява ОПОРИ з питань попередження провокацій та тиску на її спостерігачів на виборах

Як кримчанам (і не тільки) проголосувати на виборах? Експлейнер для всіх