Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема провів гостьову лекцію для ветеранів/-ок

Ветерани/-ки продовжують навчатися урядуванню в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення. Гостьову лекцію про побудову державної системи та про ухвалення рішень на державному рівні для них ...

Олександр Ярема - Державний секретар Кабінету Міністрів України
Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема провів гостьову лекцію для ветеранів/-ок
Ветерани/-ки продовжують навчатися урядуванню в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення. Гостьову лекцію про побудову державної системи та про ухвалення рішень на державному рівні для них прочитав Державний секретар Кабінет Міністрів України Олександр Ярема. Це унікальна можливість для слухачів/-ок програми перейняти багаторічний досвід пана Яреми та поспілкуватися з людиною, яка обіймає найвищу посаду в системі державної служби.
 
Олександр Ярема – амбасадор програми. Під час онлайн-зустрічі розповів про реформу державної служби, поточний стан справ, процеси прийняття рішень, що політика формується на рівні Кабінету Міністрів і міністерств. А реалізується на рівні центральних органів виконавчої влади. І що важливо вміти розрізняти ці органи, розуміти, хто і за що відповідає. Згадав про перспективу відновлення проведення конкурсів на посади державної служби. Адже одна з цілей проєкту – підготовка ветеранів/-ок до проходження конкурсів.
Я прихильник концепції навчання протягом життя. Цей проєкт вважаю надзвичайно ціннісним. Дякую колегам, що ініціювали проєкт, який дає можливість у перспективі залучити більшу кількість людей із бойовим і цінним життєвим досвідом до роботи в органах влади та органах місцевого самоврядування”, – відгукнувся про проєкт Держсекретар КМУ Олександр Ярема.
Посадовець розповів про ініціативу “Відкритий уряд”, що полягає у співпраці та взаємодії з громадянським суспільством у формуванні та реалізації порядку денного. А також про дискусії щодо створення Центру уряду. Ідея полягає в дебюрократизації процесів, пришвидшенні прийняття рішень і зосередженні допоміжного функціоналу, який дублюється в різних міністерствах.
“Через можливості проєкту, спілкування із запрошеними лекторами, між собою, ви набуваєте нового досвіду. Впевнений, він буде дуже корисним після прийняття рішення йти на державну службу чи в органи місцевого самоврядування. Ви матимете можливість бути конкурентоздатними з тими, хто вже на державній службі. Ціннісні та дуже цілеспрямовані люди потрібні на різних рівнях державної служби”, – звернувся пан Олександр Ярема до учасників/-ць програми.
Команда проєкту щиро вдячна пану Олександру Яремі за співпрацю, системну підтримку, цікаву та змістовну лекцію для наших ветеранів/-ок.
 
Проєкт “РОЗШИРЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ГОРИЗОНТІВ: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” реалізується ГО Школа врядування на базі Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича Національний університет “Києво-Могилянська академія”. Це стало можливим завдяки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine, за підтримки Державного департаменту США.

Анна Кучерак-Зоря


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив