Депутати зачитали п’єсу “Сім”, нагадавши про неприпустимість насильства над жінками

Сьогодні, у день Міжнародного дня боротьби за ліквідацію всіх форм насильства проти жінок, у Верховній Раді депутати і громадські активісти зачитали з трибуни Верховної Ради п’єсу «Сім». Читцями ...

25
Депутати зачитали п’єсу “Сім”, нагадавши про неприпустимість насильства над жінками

Сьогодні, у день Міжнародного дня боротьби за ліквідацію всіх форм насильства проти жінок, у Верховній Раді депутати і громадські активісти зачитали з трибуни Верховної Ради п’єсу «Сім». Читцями п’єси були Мустафа Найєм, Ірина Подоляк, Борислав Береза, Остап Семерак, Ірина Луценко, а також акторка й телеведуча Наталія Сумська, правозахисниця з питань прав жінок з Криму Таміла Ташева.

Депутати з міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» планують підготувати ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству проти жінок і домашньому насильству і про боротьбу з цими явищами (так звана Стамбульська конвенція), повідомила Ірина Луценко.

Ірина Геращенко про “Сім” у Парламенті

Posted by Український Жіночий Фонд on 25 листопад 2015 р.

«Сім» жіночих історій (Seven) – це унікальна документальна п’єса, що складається з інтерв’ю семи активісток, що борються за права жінок по всьому світу. Саме їх історії життя та боротьби стали джерелом натхнення: Фаріда Азізі (Афганістан), Інес Маккормак (Північна Ірландія), Марина Пісклакова-Паркер (Росія), Анабелла Де Леон (Гватемала), Мухтар Май (Пакистан), Му Сокуа (Камбоджа) та Хафсат Абіола (Нігерія).

«Сім» є потужним проявом боротьби за демократію та права людини. 7 жіночих історій розповідають про боротьбу з дискримінацією, домашнім насильством, сексуальними знущаннями та порушенням прав жінок, як у власному житті, так і в суспільстві в цілому. 26 березня 2015 р. у Києві відбулася велика українська прем’єра п’єси «Сім». Детальніше про це у матеріалі Громадського Простору . Показ вистави «Сім» в Україні став можливим завдяки компанії «Hedda Produktion AB», Vital Voices Global Partnership, Шведському Інституту, Посольству Королівства Швеції в Україні та Міжнародному благодійному фонду “Український Жіночий Фонд”.  DSC04406

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку