“День відкритих дверей” у Львівському Ісламському культурному центрі

Члени Львівського Ісламського культурного центру, названого на честь видатного мусульманського діяча світової величини Мухаммада Асада, прийняли участь в події "День відкритих дверей".Було ...

Додано:
IGOR MELEKH

46436819_10218068302044258_4553051185031938048_o
“День відкритих дверей” у Львівському Ісламському культурному центрі

Члени Львівського Ісламського культурного центру, названого на честь видатного мусульманського діяча світової величини Мухаммада Асада, прийняли участь в події “День відкритих дверей”.

Було надзвичайно цікаво послухати лекцію знайомого мені вже лектора з Києва Tariq Sarhan, так як я , у 2011 році приймав участь в міжнародній науковій конференції «Іслам в Європі: вчора, сьогодні, завтра.”

Нагадаємо, що Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада входить до Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраід». Також було приємно подивитися музей Ісламського Центру, який поки ще маленький, але цікавий , сам центр відкритий 2015 році, то все тільки попереду.

ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області” разом з духовним керівником Імамом ісламського культурного центру Муратом Сулеймановим знайшли розуміння у важливій співпраці культур та народів, а також в такому важкому питанні як релігія, і є домовленність щодо співпраці з Департаментом Народної Дипломатії, щодо взаємних відвідин школами – Центрами Народної дипломатії – Ісламського культурного центру, а також запрошення культурних та духовних лідерів центру до нас в Центри Народної Дипломатії.

Крім, цікавої лекції про Іслам, присутні також дізналися більше про українських просвітителів та Іслам від відомої дослідниці Соломії Вівчар, а також відкрили для себе спільні риси українських хусток та хіджабу. Імам центру Мурат Сулейманов підкреслив: “Це вже у нас другий досвід “Дня відкритих дверей”. І маємо дві мети. Перш за все, це ознайомити місцевих жителів із нашою культурою, із нашою релігією Ісламом. А друге – це зламати стереотипи, які бувають. І цього разу у нас все вийшло більш колоритно. Прийшло більше відвідувачів, відбулося більше лекцій і майстер-класів. І це дійсно дуже важливо показати, що Іслам – це не щось нове для України, він вже був тут раніше і ми на цьому також акцентуємо. Також ми дуже вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей. І це нас мотивує зробити ще щось цікавіше, бо Львів любить такі події”

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як протистояти пропаганді і дбати про медіагігієну: в Краматорську відкрили «Пропагандаріум»

Громади Харківщини отримали гранти на розвиток первинної медицини - список переможців

Медіа-гігієна та критичне мислення: в Рівному обговорювали, як протидіяти російській пропаганді

У Богуславі відзначили 140-ву річницю з Дня народження Симона Петлюри

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді