Де українським містам шукати гранти для фінансування довкіллєвих проєктів

Інформація про можливості фінансування сприяє зеленому зростанню міст. Наприклад, цьогоріч Рівне стало першим містом в Україні, яке  отримало європейський грант на суму 38 мільйонів гривень  (973 тис ...

Додано:
racse

Дайджест_24-01
Де українським містам шукати гранти для фінансування довкіллєвих проєктів

Інформація про можливості фінансування сприяє зеленому зростанню міст. Наприклад, цьогоріч Рівне стало першим містом в Україні, яке  отримало європейський грант на суму 38 мільйонів гривень  (973 тис євро)  і долучається до боротьби зі змінами клімату у рамках Програми пілотних міст NetZeroCities – дворічної програми, що фінансується ЄС у рамках Місії Європейського Союзу.

Тож ділимося можливостями фінансування довкіллєвих проєктів, якими можуть скористатися українські міста. 

Програма транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна відкрила прийом конкурсних заявок для пріоритетів «Довкілля» та «Здоров’я». Подати заявку на фінансування можна до 31 липня 2023 року. 

Детальніше: тут 

За програмою LIFE 2023 Євросоюз планує надавати гранти для реалізації проєктних заходів у сферах охорони природи та довкілля, пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них, проєктів переходу на екологічно чисту енергію. Три проєкти спеціально призначені саме для України.

Детальніше: тут 

Більше про Україну та Європейський зелений курс на веб-порталі “Зелена трансформація України” https://greentransform.org.ua/

Публікація підготовлена за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».

Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», під загальною координацією DiXi Group.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії