Cтартує проєкт «#ВкраденаВесна» на території Київської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької областей

Команда громадської організації «Офіс Регіонального Розвитку» з великою радістю оголошує старт проєкту «#ВкраденаВесна» на території  Київської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької ...

Додано:
Alla Yurchenko

IMG_0260
Cтартує проєкт «#ВкраденаВесна» на території Київської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької областей

Команда громадської організації «Офіс Регіонального Розвитку» з великою радістю оголошує старт проєкту «#ВкраденаВесна» на території  Київської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької областей. 

Наша мета – створення інклюзивного середовища для подолання прямого впливу війни, якого діти зазнали внаслідок збройної агресії в Україні. За даними звіту UNICEF за серпень 2022 року, в Україні різноманітної допомоги, зокрема психологічної, потребують 3,3 мільйони дітей. 

Діти на війні — це категорія маленьких людей, яка є найбільш вразливою та незахищеною, як фізично, так і психологічно. І як показує практика, окрім небезпеки дістати ураження від розірваних снарядів і куль, діти зазнають психологічного травмування, залякування, примусового вивезення тощо. 

Наш проєкт спрямує свою діяльність на роботу з дітьми, батьками, а також педагогічним складом цільових регіонів з метою подолання тих впливів, які вони зазнали внаслідок війни. Особлива увага надаватиметься особам та дітям, які були вимушені покинути власні домівки. 

Проєкт #ВкраденаВесна передбачає проведення спеціальних заходів: міжсекторальну конференцію для педагогів; онлайн навчальні сесії щодо подолання впливу воєнного конфлікту на дитяче середовище для дітей, батьків та вчителів в Одеській, Вінницькій, Миколаївській, Київській та Кіровоградській областях (сесії будуть проводиться окремо для кожної категорії аудиторії); розробку інформаційних матеріалів та запис подкастів з провідними експертами та психологами. 

Всі матеріали будуть знаходитися у відкритому доступі.  

Наша команда, щиро вірить, що проєкт #ВкраденаВесна дозволить сформувати безпечне середовище, навчить долати емоційні гойдалки як в учбовому процесі так і у спілкуванні з однолітками дітей,  які у свої дитячі роки вже прожили доросле життя. 

Найдетальнішу і найактуальнішу інформацію щодо проєкту завжди можна буде знайти на нашій офіційні сторінці у соцмережі. 

Усі проектні дописи та публікації можна буде з легкістю знайти, оскільки вони маркуватимуться та супроводжуватимуться наступним хеш-тегом:

#ВкраденаВесна 

Відгуки, пропозиції щодо співпраці, а також, будь-які інші питання щодо проекту спрямовуйте нам на електронну пошту: [email protected] або тел.: +38 (097) 787 15 60; +38 (050) 290 58 57;

Цей проєкт відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Гаґада — українською мовою

В українській столиці мистецтва, місті Львів, продовжується виставка «Мистецтво перемагає війну»

Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

Фонд громади Житомира прозвітував про роботу за рік повномасштабної війни в Україні

Результат дослідження "Психологічна і правова допомога онлайн упродовж першого року після повномасштабного вторгнення РФ в Україну"

«Волонтерство від А до Я» – новий безкоштовний онлайн-курс