COVID-19 і туберкульоз: як подолати небезпечні хвороби

Туберкульоз є найбільшою в світі причиною смерті від інфекційних захворювань, забираючи більше 4000 життів щодня. Безпрецедентна пандемія коронавірусу серйозно вражає людей з уже існуючими ...

received_620622941919455
COVID-19 і туберкульоз: як подолати небезпечні хвороби

Туберкульоз є найбільшою в світі причиною смерті від інфекційних захворювань, забираючи більше 4000 життів щодня. Безпрецедентна пандемія коронавірусу серйозно вражає людей з уже існуючими захворюваннями. Люди з туберкульозом, як правило, більш уразливі до інших інфекцій, включаючи новий коронавірус, через раніше існуюче пошкодження легенів. Вони піддаються більш високому ризику розвитку ускладнень від COVID-19.

В цих умовах Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» в рамках своєї  діяльності зосередила зусилля на мінімізації відвідування медичних установ хворими на туберкульоз та організації їх консультування та підтримки дистанційними методами.

Так, засновниця та член правління Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» Олена Федоровська зустрілася з сімейними лікарями, медсестрами та пацієнтами медичних закладів Київської області. Так, зокрема, на фото – зустрічь із сімейним лікарем загальної медицини медичної амбулаторії Київської області Мирославою Верес.

Під час зустрічей Олена Федоровська обговорила можливість організації клінічного спостереження та консультування хворих на туберкульоз по телефону або за допомогою електронних засобів зв’язку в умовах збільшення труднощів відвідування пацієнтами медичної установи в умовах пандемії COVID-19.

Також члени Асоціації «Сильніші за ТБ» активно беруть участь у записі передачь та тематичних сюжетів з тематики туберкульозу та COVID-19. Пропонуємо Вашій увазі один із таких сюжетів: 

Нагадуємо заходи, які повинні бути прийняті людьми з туберкульозом для зниження ризику виникнення COVID-19:

  • Соціальне дистанціювання за допомогою «зворотного карантину»: залишайтеся вдома і по можливості уникайте контактів з людьми.
  • Часто мийте руки з милом і водою.
  • Не чіпайте обличчя, ніс, очі немитими руками.
  • Уникайте тісного контакту з тими, хто погано себе почуває.
  • Суворо дотримуйтеся вашого лікування туберкульозу.
  • Уникайте відвідувань лікарні в максимально можливій мірі і підтримуйте зв’язок зі своїм лікарем / медсестрою / медичним закладом по телефону.
  • Використовуйте маски і дотримуйтесь особливої ​​обережності для підтримки гігієни, наприклад, дезінфекції рук, використаних поверхонь, правильної утилізації використаних тканин та інше.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей

Стартувала Школа InConnect CAMP для підприємців та провайдерів профтехосвіти

Безплатний онлайн-курс «Мова меморіалів»

У Львові пройшов всеукраїнський турнір з фінансової грамотності

Благодійний фонд «Рокада» розширить підтримку громад у 2024 році