«Community Policing» в дії

В рамках реалізації заходів проекту ГО «Фонд громад «Знання і справедливість» - «Місто в безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки в Лисичанську», який підтримується Міжнародним ...

Додано:
Pavlo Fedyk

Патрульні букл
«Community Policing» в дії

В рамках реалізації заходів проекту ГО «Фонд громад «Знання і справедливість» – «Місто в безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки в Лисичанську», який підтримується Міжнародним фондом «Відродження» відбувся випуск роздаткового просвітницького матеріалу для мешканців Лисичанська.

В методичному буклеті, підготовленому за організаційної підтримки Управління патрульної поліції Луганської області ДПП та Лисичанського відділу поліції ГУ НП в Луганській області, розміщені матеріали, присвячені алгоритмам поведінки громадян для унеможливлення банківського та інтернет-шахрайств, надана інформація про Міську програму профілактики злочинності Лисичанської міської ради, юридична та довідкова інформація. Можна стверджувати, що тепер спілкування поліцейських з мешканцями міста посилено спільним інформаційним продуктом, завдяки якому співпраця та довіра до правоохоронців будуть покращуватись.

На світлинах: заступник начальника УПП капітан поліції Микола Кононов отримує примірники буклету для роботи патрульних з людьми.

Патрульні букл

Патрульні отримали матеріали для співпраці з громадами Лисичанська

 

ШилінПоліц

Про реалізацію проекту “Місто в безпеці” – перед виступом на сесії Лисичнської міської ради

Міський голова Лисичанська Сергій Шилін знайомиться з виданням.

заступЛВброш

Порадник виданий за інформаційної підтримки поліції Лисичанська та патрульних

Заступник начальника ЛВП ГУПП у Луганській області капітан поліції Олексій Алєксєєв проглядає буклет.

Поліцдрук

 

Спільно з поліцейськими та громадськими організаціями налагоджено випуск поліграфічної продукції для «Community Policing» (поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду). 

Експерт проекту, PhD Павло Федик

 Проект «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська» (Лисичанськ: razom до безпечного міста) виконується ГО “Фонд громад “Знання і справедливість” (Фонд громад “Знання і справедливість”) в рамках програмної ініціативи: «Права людини та правосуддя» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» (Міжнародний фонд “Відродження”).

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Підприємці Рівненщини вчилися користуватися європейськими фінансовими інструментами

Активності Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари

Новий проект для молоді від ГО «Молода Черкащина»

Фахівці БО "Світло надії" навчають протидіяти торгівлі людьми

Проект ЄС формує ради з питань реформи правосуддя в 6 регіонах

Опитування громадських організацій в рамках проекту Східного партнерства