Code Club Україна проведе конкурс «Моя професія майбутнього»

Сьогодні світ професій стрімко змінюється. Завдяки інноваційним технологіям ряд професій сильно трансформується, ряд – зникне. І вже до 2030 року з’являться нові галузі, що потребуватимуть нових ...

Конкурс «Моя професія майбутнього»
Code Club Україна проведе конкурс «Моя професія майбутнього»

Сьогодні світ професій стрімко змінюється. Завдяки інноваційним технологіям ряд професій сильно трансформується, ряд – зникне. І вже до 2030 року з’являться нові галузі, що потребуватимуть нових професій. Тож яку професію обрати дітям, щоб розвиватися в цьому напрямку вже сьогодні, а у майбутньому реалізуватися як професіонал та отримувати гідну оплату праці?

Щоб діти та батьки вже задумалися про це, всеукраїнська мережа безкоштовних клубів кодування для дітей та підлітків Code Club Україна разом з компанією Tas Life організувала конкурс «Моя професія майбутнього»!

Діти та підлітки зможуть поміркувати над своїм майбутнім, застосувати отримані знання з програмування для реалізації цікавих проєктів та отримати круті подарунки! Конкурс стартував в березні 2021 року. Його учасники мають розробити проєкт на тему «Моя професія майбутнього» за мовами програмування: Scratch, HTML/CSS, Python. Презентують свої роботи юні кодери на фіналі змігання – 1 червня.

Це може бути анімаційне відео, гра, вебсайт власного бренду тощо. Повноцінний проєкт, який учасники конкурсу презентуватимуть перед журі. На цьому шляху їм допомагатимуть ментори Code Club Україна.

Тож діти мають змогу помріяти та покреативити на повну! А от батьки – задуматися, як допомогти своїм чадам реалізувати себе та в якому напрямку. Як ми знаємо, найближчим часом вища або якісна технічна освіта вже не буде безкоштовною. Тому експерти рекомендують задумуватися про це заздалегідь.

Батьки сприяють реалізації мрій своїх дітей і завжди знаходяться поруч. Тому TAS Life запропонував саме таку тематику конкурсу й подарунки, які допоможуть реалізації дитячих мрій у майбутньому. Це накопичувальні вклади на освіту для дитини до 18-річчя, а також подарункові сертифікати на страхування здоров’я!

Які проєкти перемогли в конкурсі, та як за допомогою програмування діти власноруч змогли завоювати перемогу та круті подарунки, розповімо згодом!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Рука допомоги від ЄС хоспісам в Україні у часи пандемії коронавірусу

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»